Wyniki WrestleMania 40: Drew McIntyre zdobywa mistrzostwo świata w wadze ciężkiej, po czym Damian Priest wkracza, by mu go odebrać

Druga noc WrestleMania 40 Na stadionie Lincoln Financial Stadium w Filadelfii w Pensylwanii rozpocznij się dziś wieczorem (niedziela, 7 kwietnia 2024 r.), gdy Seth Rollins stawia na szali swoje mistrzostwo świata w wadze ciężkiej przeciwko Drew McIntyre na niecałe 24 godziny przed porażką z The Rockiem i Romanem Króluje w tag team matchu w głównym turnieju na jedną noc. Jak powiedział McIntyre, byłyby to najłatwiejsze pieniądze, jakie kiedykolwiek zarobił.

Byłoby to także spełnienie jego własnego marzenia – przeżycie wspaniałej chwili zwycięstwa w mistrzostwach przed fanami, którzy płacą wysoką cenę, aby to docenić.

Zdecydowanie to zrozumiał.

Przynajmniej na chwilę.

Mecz rozpoczął się od Claymore Kick i Squash Thriller, ale Rollins był w stanie kopnąć. DM Hunk zrobił, co zrobił, zaatakował Setha, a następnie odebrał telefon od żony przy ringu i napisał na Twitterze, co następuje:

Ten człowiek rządzi.

Szybko zaczęli spamować finiszera, wyciągając oba wyniki. Rollins musiał trafić Stompa cztery lub pięć razy, w tym jeden raz w stół spikera na zewnątrz. Kiedy sprowadził McIntyre'a z powrotem na ring, od razu wpadł na innego Claymore'a, jednego z wielu w całym meczu.

Seth prawie zamówił coś innego, ale tym razem Drew nałożył na niego trochę śmierdzącego.

To właśnie dało liczbę trzech.

Naprawdę to zrobił.

Rollins z brokatem na oczach odwrócił się ze łzami w oczach i zdawał się mówić McIntyre'owi „Jesteś tego wart”, zanim odszedł.

Naturalnie McIntyre z pewnością poszedł na ring, aby zmierzyć się z Punkiem i powiedzieć mu, że jeśli razem staną na ringu, zakończy on karierę. Uderzył go nawet „ssij to”, co wystarczyło, aby Punk wytrącił mu nogi, zerwał ortezę z ramienia i powalił nią McIntyre'a.

Następnie przesłał żonie McIntyre'a całusa, tylko po to, by zabrzmiała muzyka Damiena Priesta. Spłacił kontrakt Money in the Bank i nie wiedziałeś, że poszedł i zdobył ten cholerny tytuł, podczas gdy Punk się śmiał.

READ  Gwiazda Nickelodeon Zoey 101, Matthew Underwood, mówi, że rzucił aktorstwo po tym, jak zaatakował go agent

Cholera jasna.

Napełnij się WrestleMania 40 Wyniki i relacje z każdego meczu na karcie, klikając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *