Wyniki WWE Wrestlemania 39 Night 2 2023: aktualizacje na żywo, podsumowanie, wyniki, mecze, karty, godzina rozpoczęcia, najciekawsze momenty

WrestleMania 39 zakończy się w niedzielę epickim Night 2 w Inglewood w Kalifornii. Rekordowa kariera Romana Reignsa w walce o tytuł mistrza świata jest zagrożona w starciu z Codym Rhodesem, ponieważ zdobywca tytułu królewskiego mężczyzn nabiera rozpędu.

Reigns jest najdłużej panującym mistrzem świata w historii WWE i zbliża się do 1000 kolejnych dni z tym tytułem. Twierdzi również, że jest WWE Championship. Oba pasy są na szali, gdy spotyka Rhodesa. Syn legendarnej supergwiazdy Dusty’ego Rhodesa, Cody Rhodes jest fenomenem, odkąd wyskoczył z All Elite Wrestling na zeszłorocznej WrestleManii. Spotkają się w niedzielnym meczu głównym na stadionie SoFi.

Druga noc WWE WrestleMania 39 będzie transmitowana na żywo w niedzielę ze stadionu SoFi w Los Angeles. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 20:00 czasu wschodniego, a pokaz rozpocznie się godzinę wcześniej o godzinie 19:00 na Peacock. CBS Sports będzie z Tobą przez całe wydarzenie, dostarczając aktualności i najważniejsze informacje, gdy akcja się rozpocznie, na poniższym blogu na żywo.

Karta walki WWE WrestleMania 39 Night 2 2023

  • Niekwestionowane uniwersalne mistrzostwo WWE Roman Reigns (c) kontra Cody Rhodes
  • Surowe Mistrzostwa Kobiet – Bianca Belair (c) kontra Asuka
  • Mistrzostwa Interkontynentalne – Gunther (c) kontra Drew McIntyre kontra Sheamus
  • Edge kontra Finn Balor (Hell in a Cell)
  • Brock Lesnar kontra Omus
  • Liz Morgan i Raquel Rodriguez kontra Natalya i Shotzi kontra Ronda Rousey i Chyna Baszler kontra Chelsea Green i Sonya Deville (koncert kobiecy)

READ  Kanye West porównuje anulowane umowy do śmierci George'a Floyda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *