Występ w przerwie meczu Usher Super Bowl 2024: wszyscy niespodziewani goście i pełna setlista

Podczas dzisiejszego występu w przerwie meczu Super Bowl 2024 do Ushera dołączą goście Alicia Keys, Lil Jon, Ludacris i HER.

Gwiazda R&B obiecała niespodziewanych gości oraz występ celebrujący jego przeszłość i teraźniejszość, kiedy był główną gwiazdą występu na stadionie Allegiant.

Powiedział Usherowi, znanemu ze swoich hitów, w tym „Yeah!” oraz fani „OMG” i „You Make Me Wanna…” drażnili się we wtorek podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Apple Music w Las Vegas, drażniąc niespodziewanych gości. .

Wreszcie dołączyli do niego raperzy Lil Jon i Ludacris, aby wykonać swój przełomowy singiel z 2004 roku „Yes!”.

Usher, Ludacris i Lil Jon występują na scenie podczas występu w przerwie meczu Apple Music Super Bowl LVIII na stadionie Allegiant

(Getty Images)

Usher skomentował to na swojej konferencji prasowej: „Byłbym głupcem, gdybym nie zagrał «Tak!»” – powiedział Usher. „Zacznijmy od tego. Głupotą byłoby przyjechać aż do Las Vegas, z Johnem tutaj, Ludą tutaj, i nie zagrać w „Tak!”.

Alicia Keys pojawiła się także z Usherem, wykonując „If I Ain't Got You” i występując w duecie na swoim singlu „My Boo” z 2004 roku.

Następnie do Ushera dołączyła artystka HER, która grała na gitarze w utworze „U Got It Bad”.

Usher i Alicia Keys występują na scenie podczas występu w przerwie meczu Apple Music Super Bowl LVIII na stadionie Allegiant

(Getty Images)

Asher zagrał:

Krążą pogłoski, że Taylor Swift może dołączyć do Ushera, gdy wróciła z tournée po Japonii, aby oglądać zmagania swojego partnera Travisa Kelce’a w grze. W 2011 roku Swift zaprosiła Ushera na scenę podczas swojej światowej trasy koncertowej Speak Now, aby wykonał duet „Yeah!”.

Super Bowl to ostatni mecz sezonu futbolu amerykańskiego. Obrońca tytułu Kansas City Chiefs pokonał San Francisco 49ers po przyłożeniu w dogrywce.

Śledź tutaj wszystkie najnowsze aktualizacje z występu w przerwie meczu Super Bowl 2024.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *