Wyświetlacz Pixel Fold został pokazany w najnowszym przecieku

Google Pixel Fold ma zostać zaprezentowany za nieco ponad tydzień, a przed ujawnieniem otrzymujemy coraz więcej szczegółów na temat pierwszego składanego telefonu firmy. Teraz oficjalny obraz wewnętrznego wyświetlacza Pixel Fold daje nam świetne spojrzenie na szeroki ekran i jego grube ramki.

Po tym, jak zeszłej nocy wyciekły dwa zdjęcia Pixel Fold z zewnątrz, Evan Blass (@evleaks) zdobył je oferowane teraz Powyżej znajduje się pierwszy obraz wnętrza Pixel Fold, pokazujący cały składany ekran.

Szczegółowy obraz jest całkowicie zgodny z poprzednimi przeciekami dotyczącymi Folda, z telefonem mającym przestronny ekran wewnętrzny w porównaniu do serii Galaxy Z Fold firmy Samsung, ale z ramkami wzdłuż górnej i dolnej części, które są nieco grubsze niż większość nowoczesnych flagowych telefonów. Ramki z boku wydają się nieco większe niż składane urządzenia Samsunga i innych marek, ale niewiele. Jak się dowiedzieliśmy, większa górna ramka pozostawia miejsce na aparat do selfie, aby całkowicie zmieścił się w ramce, eliminując potrzebę wycięcia selfie lub aparatu pod ekranem.

Powiązany: W obronie krawędzi Pixel Fold

Szerszy współczynnik proporcji ekranu wewnętrznego wygląda bardzo podobnie do tabletu w oparciu o ten obraz, z tym widocznym wyświetlaczem prasowym pokazującym sześć ikon wzdłuż dolnej stacji dokującej z trzema widżetami na ekranie jednocześnie – dwoma widżetami 2 x 2 i widżetem 4 x 2. Ekran główny Wydaje się Dla układu mniej więcej 8 x 4, z miejscem poniżej na widżet Google Search i dok. Godne uwagi jest również to, że z boku jest dużo miejsca na widżet W skrócie, który zwykle zajmuje całą górną część programu Pixel Launcher na innych telefonach Google.

Oczekuje się, że wewnętrzny wyświetlacz Pixel Fold będzie miał 7,6 cala przy rozdzielczości 2208 x 1840.

Wyświetlacz Pixel Fold daje nam również dobry wgląd w sprzęt wokół zawiasu, z plastikowymi częściami podobnymi do tych, których używa Samsung, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu pod ekran i wzmocnić obszar wokół zawiasu. Urządzenia Google’a są jednak nieco większe, co może przyczynić się do ujawnionego wcześniej marketingu „stałego zawiasu”.

READ  Twój iPhone ma ukryty test muzyczny

Google ma zaprezentować Pixel Fold na Google I/O 10 maja wraz z Pixel Tablet i Pixel 7a. Składane urządzenie ma trafić do klientów jeszcze w czerwcu.

Więcej o Pixel Fold:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *