Yankees wyrzucili Boone’a i The Reds Bill, gdy Nowy Jork wygrywa serię 3 gier

New York Yankees wygrali w niedzielę 4:1 z Cincinnati Reds, ale menedżer żadnej z drużyn nie widział końca meczu.

Trener Yankees Aaron Boone i menedżer The Reds David Bell zostali wyrzuceni odpowiednio w pierwszej i ósmej rundzie.

Boone i Bell są pierwszymi menedżerami drużyny przeciwnej, którzy zostali zwolnieni w tym samym meczu w tym sezonie. Być może mecz był idealną burzą dla obu z nich. Według Boone’a w ciągu ostatnich trzech sezonów miał więcej niż jedno wyrzucenie ze stanowiska kierowniczego, podczas gdy Bell miał drugie miejsce pod względem liczby Statystyki i informacje ESPN.

Boone zdołał wystartować przed południem, co jest rzadkim wyczynem. Chociaż było to jego 29. wyrzucenie w karierze, było to pierwsze bardzo wcześnie. Wyrzucenie nastąpiło na końcu pierwszej rundy, kiedy faulowana piłka prawego obrońcy Yankees, Jake’a Powersa, została uznana za uczciwą piłkę po powtórce.

Frustracja Boone’a nie wydawała się wynikać z wezwania, ale z tego, że sędziowie pozwolili Jonathanowi India z The Reds strzelić gola z pierwszej bazy w grze.

Powers upadł podczas ślizgowej próby złapania piłki, co sugerował sędzia pierwszej bazy Nestor Siga, był błędem, gdy Indie obracały się wokół drugiej bazy. Powers nie spieszył się, by rzucić do domu i zdobyć Indie, ponieważ założył, że sztuka jest martwa.

Następnie The Reds skutecznie rzucili wyzwanie grze.

Ku zaskoczeniu Powersa i Boone’a, szef załogi Brian Onora ogłosił, że piłka w locie od Spencera Steera była uczciwa do podwojenia, a Indie otrzymają bazę domową.

Boone szybko wyskoczył z ziemianki, by się kłócić, a Onora szybko go znokautował. Był to dość przewidywalny rozwój wydarzeń, ponieważ reżyserzy mieli otrzymać automatyczne zwolnienie za omawianie decyzji dotyczących powtórek.

Menedżer Yankees, Aaron Boone, został zwolniony po kłótni z sędzią Brianem Onorą. (Zdjęcie: Dylan Boyle/Getty Images)

Prowadzenie The Reds 1:0 przyszło wcześnie od Luisa Severino, który wrócił z napiętej drogi, która zmusiła go do opuszczenia pierwszego półtora miesiąca sezonu. To był jedyny bieg, z którego zrezygnował praworęczny, trafiając 5 w 4 rundach.

READ  Ole Miss vs Kentucky prognoza, podgląd gry, linie, jak oglądać

Yankees objęli prowadzenie w piątym meczu, kiedy Harrison Bader uderzył dwa razy u siebie z Hunter Green. Gleyber Torres dodał solo home run w szóstym miejscu.

Na dole ósemki Bell przechwycił pozornie szybki krok Wandy’ego Peralty z Yankees. Był niezwykle mobilny, kiedy dostał haczyk, jego trzeci sezon.

Bell został wyrzucony dwa razy w serii, zdobywając hak w piątek po rutynowej kontroli walki Jankesów z Clarkiem Schmidtem doprowadził do konfliktu.

Niezależnie od wynosów, największym na wynos dla Jankesów będzie prawdopodobnie zdolność zespołu do ukończenia zamiatania z supergwiazdą Aaronem Judge na ławce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *