Nowy trener Piratów, Todd Bowles, nie będzie się bał mówić o nadużyciach

TAMPA, FL — Todd Bulls trafił do NFL po defensywnej stronie piłki.

Nie boi się mówić o nadużyciach.

Nowy główny trener Tampa Bay Buccaneers nie wstydzi się podzielić swoich przemyśleń z obraźliwym koordynatorem Byronem Liftwichem i Rozgrywający Tom Brady.

„Jestem głównym trenerem. Będę robił, co chcę”, powiedział Bowles w czwartek, dzień po objęciu urzędu. Bruce Aryan przeszedł do roli front office. „Nie zamierzam sprawdzać gier. Rozumiem to. Ale mam informacje o tym, jak obrońcy próbują ich zaatakować. Mam informacje na temat pewnych sytuacji w połowie, dwóch minutach, trzech, idź lub nie idź w i tego typu rzeczach. To moja praca i mogę to robić. Jednocześnie bardzo rozumiem i szanuję Byrona i Toma, a oni o tym wiedzą. Myślę, że to dobry początek. z punktu widzenia komunikacji i musimy po prostu dalej budować”.

Bowles dostaje drugą szansę po bieganiu 24-40 w ciągu czterech sezonów z New York Jets od 2015 do 2018 roku. Był także tymczasowym trenerem w Miami przez trzy mecze w 2011 roku. szansa na coaching rok temu, 1963, zgodnie z danymi w raporcie o różnorodności i integracji NFL z 2022 roku.

Byki Todda
Obrazy Getty

„Kiedy po raz pierwszy zaczynasz w Nowym Jorku, próbujesz robić rzeczy we właściwy sposób i nie robisz ich po swojemu, w końcu tego żałujesz. Więc zrobię to po swojemu” – powiedział Bowles.

Arianowie dołączyli do Bowles na ich otwierającej konferencji prasowej i dowiedzieli się, że Buccaneers wprowadzą go do Ring of Honor dla zespołu w tym sezonie. Brady był również obecny.

Arian, który w tym roku skończy 70 lat, powiedział, że jego decyzja o ustąpieniu ze stanowiska trenera dotyczyła „sukcesji” i zapewnienia, że ​​drużyna zostanie przekazana Bulls z szansą na sukces. Kiedy Brady został zwolniony 13 marca, Ariane wiedziała, że ​​nadszedł właściwy czas.

READ  Źródła: Russell Wilson podpisze umowę wolnego agenta ze Steelers

„Sukcesja jest dla mnie ważna” – powiedziała Ariane. „To było moje marzenie od dawna. Chłopaki, którzy mnie znają, wiedzą, że chcę, aby jeden z moich towarzyszy przejął kontrolę”.

Arianes zaprzeczył doniesieniom o tarciu z Bradym, mówiąc, że „nie może być dalsze od prawdy”.

Związek Bowlesa i Aryjczyków ma ponad 40 lat. Bowles odegrał rolę bezpieczeństwa dla arian w Temple w latach 80. i był koordynatorem defensywnym dla personelu Aryjczyków w Arizonie, zanim dołączył do niego w Tampie.

„Jest najbardziej wpływową postacią trenera i tatusia, jaką kiedykolwiek miałem w tej lidze” – powiedział Bowles, dodając, że był zgorzkniały, gdy otrzymał wiadomość od Ariane.

Bowles wyjaśnił, że ma inną osobowość niż arianin.

„Jedyne, co nas łączy, to nasze łyse głowy” – powiedział Bowles. – On pali, a ja nie. On pije, ja nie. Więc nie wchodziliśmy sobie w drogę.

Arianowie poprowadzili Buccaneers do drugiego tytułu Super Bowl w 2020 roku i tytułu NFC South w 2021 roku. Po powrocie Brady’ego Bowles przejmują drużynę z aspiracjami do mistrzostwa.

„Dobrzy gracze tworzą dobrych trenerów, więc zawsze chcesz mieć dobrych zawodników” – powiedział Bowles. „Nie przeproszę za odziedziczenie utalentowanego zespołu. Odniosłem mniejsze sukcesy w zespole. To co innego niż fakt, że nie sądzę, abym mógł próbować być Brucem. Poniosę sromotną porażkę, jeśli spróbuj… mogę być sobą.”

„Rozumiem wiele rzeczy, których nauczyłem się z mojego doświadczenia trenerskiego, zwłaszcza od niego, więc przyjmę takie podejście. Jedyne, co wiem, to to, że wiem, że mogę trenować piłkarzy, bez względu na to, czy jestem profesjonalistą, czy nowicjuszem. Wszyscy twoi zawodnicy chcą być trenowani i pomagać im się doskonalić. Mogę pomóc ludziom stać się lepszymi i użyję mojej techniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *