YouTube przejmuje kontrolę, oferując prawie 4000 bezpłatnych odcinków telewizyjnych

YouTube to najnowsza firma oferująca bezpłatne programy telewizyjne z reklamami. Gigant wideo twierdzi, że teraz będziesz mógł przesyłać strumieniowo prawie 4000 odcinków telewizyjnych za darmo, o ile zechcesz także oglądać reklamy podczas programu. Dostępne oferty obejmują Piekielna kuchniaA AndromedaA serce kraju, Będziesz mógł oglądać je w Stanach Zjednoczonych w internecie, na urządzeniach mobilnych i „najbardziej połączonych telewizorach za pośrednictwem aplikacji YouTube TV” – czytamy w poście na blogu YouTube.

Dzięki nowym bezpłatnym programom telewizyjnym YouTube mierzy się z wieloma głównymi konkurentami. Jednym z nich jest telewizja bezprzewodowa — oferując bezpłatną telewizję na żądanie, YouTube prawdopodobnie będzie mieć nadzieję, że zobaczysz, co jest dostępne na jego platformie, zamiast przeglądać kanał, aby zobaczyć, co jeszcze może być.

W rzeczywistości istnieje wiele opcji bezpłatnego przesyłania strumieniowego telewizji z reklamami, w tym TobyA zoomA pleksiA Roccooferty od FizjoA Samsung – żeby wymienić tylko kilka – więc YouTube jest spóźniony na grę. Jednak YouTube to także miejsce, w którym wiele osób spędza dużo czasu na oglądaniu filmów, więc nietrudno sobie wyobrazić, że ludzie oglądają programy telewizyjne, które mogą przesyłać strumieniowo za darmo podczas przewijania innych treści w YouTube.

Bezpłatne programy mogą również skłaniać ludzi do przejścia z Roku, firmy należącej do właściciela YouTube, Google Ogólny Sprzeczanie się Z. Roku nie siedzi jednak nieruchomo; Według raportu z listopada, planuje stworzyć ponad 50 oryginalnych programów, które mogłyby pojawić się na darmowym i wspieranym przez reklamy kanale Roku. Jeśli idziemy przez potencjalnych użytkowników na podstawie własności urządzenia, to Roku, który mówi 155 milionów ludzi Mieszkasz w domach z urządzeniami Roku, znacznie mniejszymi niż YouTube. Google powiedział niedawno, że jest ich więcej niż 3 miliardy urządzeń z Androidem Na wolności to tylko część potencjalnych urządzeń, które są łatwo dostępne na YouTube.

READ  Ten monitor PC Porsche za 1800 USD jest naprawdę tani za to, co dostajesz

Bezpłatne programy telewizyjne w YouTube dołączają do listy platform dostępnych dla bezpłatnych filmów z reklamami, która obecnie obejmuje Zniknęło w sześćdziesiąt sekund A Legalna blondynka. Firma planuje co tydzień dodawać do 100 programów i filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.