YouTube przejmuje kontrolę, oferując prawie 4000 bezpłatnych odcinków telewizyjnych

YouTube to najnowsza firma oferująca bezpłatne programy telewizyjne z reklamami. Gigant wideo twierdzi, że teraz będziesz mógł przesyłać strumieniowo prawie 4000 odcinków telewizyjnych za darmo, o ile zechcesz także oglądać reklamy podczas programu. Dostępne oferty obejmują Piekielna kuchniaA AndromedaA serce kraju, Będziesz mógł oglądać je w Stanach Zjednoczonych w internecie, na urządzeniach mobilnych i „najbardziej połączonych telewizorach za pośrednictwem aplikacji YouTube TV” – czytamy w poście na blogu YouTube.

Dzięki nowym bezpłatnym programom telewizyjnym YouTube mierzy się z wieloma głównymi konkurentami. Jednym z nich jest telewizja bezprzewodowa — oferując bezpłatną telewizję na żądanie, YouTube prawdopodobnie będzie mieć nadzieję, że zobaczysz, co jest dostępne na jego platformie, zamiast przeglądać kanał, aby zobaczyć, co jeszcze może być.

W rzeczywistości istnieje wiele opcji bezpłatnego przesyłania strumieniowego telewizji z reklamami, w tym TobyA zoomA pleksiA Roccooferty od FizjoA Samsung – żeby wymienić tylko kilka – więc YouTube jest spóźniony na grę. Jednak YouTube to także miejsce, w którym wiele osób spędza dużo czasu na oglądaniu filmów, więc nietrudno sobie wyobrazić, że ludzie oglądają programy telewizyjne, które mogą przesyłać strumieniowo za darmo podczas przewijania innych treści w YouTube.

Bezpłatne programy mogą również skłaniać ludzi do przejścia z Roku, firmy należącej do właściciela YouTube, Google Ogólny Sprzeczanie się Z. Roku nie siedzi jednak nieruchomo; Według raportu z listopada, planuje stworzyć ponad 50 oryginalnych programów, które mogłyby pojawić się na darmowym i wspieranym przez reklamy kanale Roku. Jeśli idziemy przez potencjalnych użytkowników na podstawie własności urządzenia, to Roku, który mówi 155 milionów ludzi Mieszkasz w domach z urządzeniami Roku, znacznie mniejszymi niż YouTube. Google powiedział niedawno, że jest ich więcej niż 3 miliardy urządzeń z Androidem Na wolności to tylko część potencjalnych urządzeń, które są łatwo dostępne na YouTube.

READ  Domniemany Google Pixel 7 Pro pojawia się w przedpremierowym filmie z rozpakowywaniem

Bezpłatne programy telewizyjne w YouTube dołączają do listy platform dostępnych dla bezpłatnych filmów z reklamami, która obecnie obejmuje Zniknęło w sześćdziesiąt sekund A Legalna blondynka. Firma planuje co tydzień dodawać do 100 programów i filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *