Ys X: Nordics zadebiutuje na Zachodzie 25 października

Ys X: Kraje nordyckie Gra ukaże się na PlayStation 5, PlayStation 4, Switchu i PC para, Sklep z epickimi gramiI Gog 25 października na Zachodzie wydawca NIS America i deweloper Falcom ogłosili to.

Oto przegląd gry za pośrednictwem NIS America:

NA

Po delikatnym spotkaniu na morzu młody rudowłosy poszukiwacz przygód Adol Christine i arogancki pirat Karja Balta zostają związani przez los i tajemniczą moc many! Szukając sposobu na rozwiązanie tajemniczych więzi, które ich łączą, wkrótce wpadają w konflikt pomiędzy dwiema frakcjami: morskimi wojownikami znanymi jako Normanowie oraz tajemniczym i pozornie nieśmiertelnym Gregorym. Aby ocalić mieszkańców Zatoki Obelia, Adol i Karga muszą odkryć głębię swojej nieoczekiwanej więzi i mocy, jaką im ona daje.

Kluczowe cechy

  • Dwóch bohaterów, jedna historia – W nieoczekiwanych okolicznościach młody poszukiwacz przygód Adol i normański pirat Karja muszą współpracować, aby określić los Zatoki Obelia i jej mieszkańców.
  • System ruchu krzyżowego – Przełączaj pomiędzy samodzielnym lub wspólnym kontrolowaniem Adola i Karji. Połącz unikalne siły, aby pokonać wrogów i zbuduj swój Wskaźnik Zemsty, aby uwolnić niszczycielskie ataki.
  • Moc many – Wykorzystaj swoje unikalne zdolności many, aby pokonać wyzwania. Skradaj się i prześlizguj przez lochy, niszcz przeszkody, twórz nowe platformy i odkrywaj ukryte skarby i punkty krytyczne.
  • Morska zabawa – Żaglowiec znany jako Sandras zabierze Cię na nowy poziom eksploracji. Miejsce, w którym możesz podróżować po oceanach, brać udział w bitwach morskich i odkrywać niezbadane wyspy na tym niesamowitym statku morskim.

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej. Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w galerii.

Data wydania

READ  Z e-maili wynika, że ​​inwestycja Microsoftu w OpenAI o wartości 1 miliarda dolarów wynikała z obaw Google

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *