Rekrutacja wojowników Buddy’ego Hielda prowadzona przez Steve’a Kerra i Chrisa Demarco – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Warriors zdołali zwabić Buddy’ego Hielda pomimo zainteresowania ze strony Los Angeles Lakers, ale kto konkretnie dowodził triumfalnym pościgiem Golden State za strzelcem?

Główny trener Warriors Steve Kerr i asystent Chris DeMarco z powodzeniem przekonali Hielda do dołączenia do Warriors, Athletic Club. – poinformował w środę Anthony Slater.

DeMarco, który jest trenerem reprezentacji Bahamów, w której gra Hield, próbował przekonać weterana, który spędził w drużynie osiem lat, aby dołączył do Golden State, podczas gdy obaj przebywali w Hiszpanii, aby wziąć udział w kwalifikacjach olimpijskich.

Choć DeMarco ciężko pracował, aby przekonać Hielda do wybrania Warriors, raport Slatera ujawnia, że ​​to rozmowa telefoniczna z Kerrem późnym środowym wieczorem, podczas której miał trochę czasu na przespanie się, ostatecznie zadecydowała o podjęciu decyzji w czwartek przy linii bramkowej.

W następstwie porozumień z weteranem napastnika Kylem Andersonem i bramkarzem De’Anthonym Meltonem, plotki o dołączeniu Hielda do Warriors odzwierciedlają mocne odbicie po odejściu filaru franczyzy Klaya Thompsona.

DeMarco jest związany z organizacją Warriors od 2012 roku, przechodząc drogę od koordynatora ds. wideo do obecnie zajmowanego stanowiska asystenta trenera.

Chociaż jego zakulisowy wkład miał wpływ na kształtowanie dynastii, wysiłki DeMarco mające na celu przejęcie Hielda nie pozostaną niezauważone, zwłaszcza jeśli strzelec wyborowy odegra rolę w powrocie Golden State na pozycję w NBA .

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk

READ  Louis Aries wygrywa z bliźniakami Aarona Judge'a jako AL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *