Zabójcza sztuczka bojowa, o której gra ci nie mówi

Sid o czymś myśli.

Zrzut ekranu: Square Enix/Kotaku

Odrodzenie Final Fantasy VII'S Szybka walka ma wiele niuansów poza zwykłym hack and slash. Każda postać w Twojej drużynie ma swój własny styl gry, mocne i słabe strony, a Ty możesz uczynić je własnymi, dostosowując projekt każdego bohatera za pomocą Różne tematy. Istnieje jednak uniwersalny trik, który może pomóc ci zmniejszyć dystans w bitwach, o którym kontynuacja Square Enix nie robi nic, aby ci powiedzieć.

Wymiana między członkami partii jest istotną częścią Nowe narodziny. Kuszące jest trzymanie się ulubionej postaci w bitwach, ale przełączanie się podczas walki pozwala zwiększyć wartość całej drużyny, zamiast polegać na członkach drużyny AI w zakresie wykonywania określonych umiejętności. Pomaga to również w zbudowaniu własnego miernika ATB do wykorzystania i wykonywania specjalnych umiejętności Wspólne, synergiczne ruchy. Chociaż nie jest konieczne zakończenie walki, zamierzonym sposobem gry jest zmiana sytuacji w trakcie walki Nowe narodziny. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać każdą z tych zamian, istnieje trik, który zapewni Ci wartość dodaną za każdym razem, gdy dokonasz zmiany.

Jeśli przytrzymasz przycisk bloku, gdy jesteś namierzony na wrogu, podczas obrony przełącz się na innego członka drużyny, czyli na tę postać, na którą się przełączasz Na namierzony cel zostanie przeprowadzony atak. Kolejną zaletą jest to, że jeśli zostaniesz ograniczony i zablokowany na odległość, członek drużyny, na który się przełączysz, teleportuje się przez pole bitwy, aby zaatakować wroga. Świetnie nadaje się do przejścia z postaci dystansowej, takiej jak Aerith lub Barret, na wojownika bliskiego zasięgu, takiego jak Cloud, Tifa lub Red XIII. Oto przykład, który udało mi się osiągnąć, gdy grałem jako Cait Sith, a następnie przerzuciłem się na Red XIII. Po przełączeniu możesz zobaczyć, jak nasz czworonożny przyjaciel przemieszcza się z drugiego końca pola bitwy, aby zaatakować.

GIF-y: Square Enix/Kotaku

Chociaż to tylko jeden z niuansów Final Fantasy 7: Odrodzenie Nie mówi ci o swoim systemie walki, my tak Wiele innych wskazówek O tym, jak najlepiej wykorzystać Clouda i jego załogę.

READ  Laker ujawnia zdjęcia z nowej gry „Silent Hill”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *