Zack Wheeler wcześnie opuszcza mecz przeciwko Dodgers z powodu kontuzji dolnej części pleców – NBC Sports Philadelphia

Zach Wheeler, zatrzymujący się w Filadelfii, nie rzucił się w szóstej rundzie po tym, jak we wtorkowy wieczór w piątej rundzie przeciwko Dodgers rzucił piłkę po uderzeniu z dystansu. Zespół ogłosił, że opuścił mecz z powodu kontuzji dolnej części pleców.

Och, och.

Jednak pod koniec meczu wszyscy w szatni Filadelfii odetchnęli z ulgą i to nie tylko dlatego, że pokonali drużynę z drugim najlepszym bilansem w Lidze Narodowej, 10:1. W tym roku mieli nawet szczęście, ponieważ kontuzje pierwszego bazowego Bryce’a Harpera, wyznaczonego pałkarza Kylera Schwarbera, zapolowego Brandona Marsha, trzecibazowego Aleca Bohma i Suareza były mniej poważne, niż początkowo obawiano się.

Są ostrożni optymiści, że być może przeżyli kolejną kulę.

„W czwartej rundzie mieliśmy długi deficyt” – powiedział menadżer Rob Thompson. „Zdobyliśmy sześć runów, a potem zmienili miotacza. Długo siedział i odczuwał ból pleców. Dzięki temu udało nam się przejść przez tę rundę. piątej rundy i wyciągnąć go na wszelki wypadek. Zakładam, że rozpocznie następny mecz. „Niedziela”.

Wheeler był nieco ostrożniejszy w przeprowadzaniu autodiagnozy, zauważając, że był to ciągły problem podczas jego ostatnich kilku startów.

Zapytany, czy spodziewa się rozpocząć ostatni mecz przed przerwą na All-Star, odpowiedział: „To jest nasz cel. Spróbuję rozpocząć następny mecz. Ostatnio trochę mnie to niepokoi tu i ówdzie. Rzeczy się zdarzają. Musiałem się z tym po prostu uporać i trochę to przetworzyć.” Musimy po prostu podchodzić do tego dzień po dniu i zobaczyć, jak to będzie, po prostu grać bezpiecznie i iść dalej”.

34-latek został trzecim starterem Filadelfii, dołączając do Rangera Suareza i Aarona Noli z 10 zwycięstwami. Po raz pierwszy w historii klubu trzech podstawowych graczy odniosło podwójne zwycięstwa przed przerwą. Według Elias Sports Bureau drużyny Red Sox i Astros zrobiły to w 2018 r. Ostatnią drużyną w Lidze Narodowej byli Dodgers w 2014 r.

READ  Ranking Fantasy Football Tydzień 13: Podkłady, Startery, Siedzenia | Keren Williams, Deontay Johnson i inni

Średnia zdobytych punktów Wheelera wynosi 2,70. Oczywiście brak go przez dłuższy czas byłby dużą stratą, szczególnie dla zespołu, w którym na liście kontuzjowanych są już weterani Taijuan Walker i Spencer Turnbull, Michael Mercado zadebiutował w dużej lidze w zeszłym tygodniu w Chicago, a Tyler Phillips będzie rzucał podobnie było w sobotę przeciwko Oakland.

We wtorek wieczorem zaliczył dwa trafienia, po czym trzecibazowy Dodgersów, Cavan Biggio, wykonał samodzielny home run na prawą i środkową część boiska. Następnie podano podania do wyznaczonego pałkarza Shoheia Ohtaniego i łapacza Willa Smitha – to były jedyne dwie piłki, jakie zagrał w meczu – po czym pierwszy bazowy Freddie Freeman odszedł, kończąc zmianę.

Po raz drugi w karierze w tym sezonie został wybrany do drużyny All-Star, ale nie mógł wystąpić w meczu ze względu na zaplanowany mecz na niedzielę.

„To rozczarowujące, ale tak właśnie jest” – powiedział. „Nic nie możesz na to poradzić. Pod koniec kariery dobrze jest (być w drużynach All-Star). Jednak moim celem jest to, aby Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że pod koniec roku uda nam się dotrzeć do miejsca, w którym chcemy być, czyli do wygrania World Series.

Subskrybuj, gdziekolwiek otrzymujesz swoje podcasty:
Podcasty Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | Zszywacz | Sztuka 19 | RSS | Obejrzyj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *