„Zależy mi na Tomie”, ale „Muszę wyzdrowieć” po romansie

telewizja

9 marca 2023 | 2:45 w nocy


Raquel Levis wyzywająco wróciła do mediów społecznościowych, aby poinformować fanów „Vanderpump Rules” o tym, gdzie ona i jej współgwiazda Tom Sandoval znaleźli się po ich miesięcznym związku.

„Oprócz niewybaczalnych okoliczności towarzyszących naszemu związkowi, moje uczucia do Toma były zawsze szczere i rodziły się z pełnej miłości przyjaźni” — Levis napisał na Instagramie Środowa noc.

„Wiedząc, ile osób ranimy, muszę zrozumieć moje wybory i nauczyć się, jak dokonywać lepszych wyborów”.

Leavis powiedziała, że ​​musi teraz skupić się na swoim zdrowiu psychicznym, a także „popracować nad samorozwojem i poświęcić trochę czasu, aby pogodzić się z samotnością”.

„Zależy mi na Tomie i nie chcę niczego przepisywać ani przewidywać, co mnie czeka. Teraz muszę się wyleczyć” – zakończyła.

Raquel Leves opublikowała aktualizację swojej sytuacji z Tomem Sandovalem po ich związku.
Instagram/@raquelleviss

Courage oficjalnie przerwało milczenie w środę Udostępnij obszerne oświadczenie Z 515 000 obserwujących na Instagramie.

„Chcę przeprosić za moje działania i wybory, a przede wszystkim Arianę [Madix] Oraz moim przyjaciołom i fanom, którzy tak bardzo zainwestowali w nasze relacje” – napisała.

„Nie ma usprawiedliwienia. Nie jestem ofiarą i muszę przyznać się do swoich czynów i bardzo mi przykro z powodu zranienia Ariany”.

Leavis powiedziała, że ​​​​chociaż „troszczy się o Toma”, potrzebuje „czasu na wyleczenie”.
Instagram/@raquelleviss

28-latka obwiniła za romans swoje „uzależnienie” od miłości i obiecała, że ​​od teraz będzie lepiej.

„Zastanawiam się nad moimi wyborami, rozmawiam z terapeutą i dowiaduję się o sobie takich rzeczy, jak moje wzorce współzależności i uzależnień oraz uczucie zakochania” – napisała.

„Szukałem emocjonalnego potwierdzenia poprzez niezdrowe intymne relacje, niezależnie od mojego osobistego szczęścia, czasami negatywnie wpływając na innych i często przedkładając intymność nad moje przyjaźnie”.

Leavis powiedziała, że ​​jej „szczere” uczucia do Sandovala „zrodziły się z pełnej miłości przyjaźni”.
Instagram/@raquelleviss

Levis twierdzi, że była „fizycznie atakowana, traciła przyjaźnie, otrzymywała groźby śmierci i nienawistne e-maile” od czasu, gdy sprawa, nazwana „Scandoval”, trafiła na pierwsze strony gazet w zeszłym tygodniu, wskazując na wideo o charakterze jednoznacznie seksualnym, w którym niedawno oskarżyła swoich współpracowników o udział. .

READ  Ben Affleck reżyseruje zespół A-List w swoim najnowszym filmie – Deadline

„Rozpoczęłam terapię, aby zakończyć mój cykl niezdrowych zachowań, nauczyć się wyznaczać silniejsze granice emocjonalne i nauczyć się chronić swoje zdrowie psychiczne”, podsumowała, dodając, że „nie oczekuje empatii, zrozumienia ani przebaczenia”.


Aby uzyskać więcej aktualizacji ze strony szóstej reality show ..


Jej oświadczenie pojawiło się zaledwie kilka godzin po tym, jak 39-letni Tom Sandoval przeprosił Madixa.

„Chcę przeprosić Arianę. Popełniałem błędy, byłem samolubny i podejmowałem pochopne decyzje, które zraniły kogoś, kogo kocham. Nikt nie zasługuje na odczuwanie tego bólu tak szokująco i publicznie” – napisał na Instagramie w środę.

„Mogę sobie tylko wyobrazić, jak druzgocące było to dla Ariany i wszystkich wokół nas. … Najbardziej żałuję tego, że obraziłem Arianę.”
Załaduj więcej…https://pagesix.com/2023/03/09/raquel-leviss-i-care-about-tom-but-i-need-to-heal-after-affair/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site %20 przycisków

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *