Chłopak Billie Eilish, Matthew Tyler Force, potwierdza separację i zaprzecza oszustwom: „Koniec związku”

Billie Eilish i Matthew Force

Ronin 47 / Splash Billie Eilish i Matthew Force

Billie Eilish A aktor Matthew Tyler Force zerwał.

30-letni Vorce potwierdził, że on i 20-letni piosenkarz „Happier Than Ever” poszli własnymi drogami, odpowiadając na plotki, które oszukał w poniedziałkowej historii na Instagramie.

„Nikt nikogo nie oszukuje. Związki się kończą. Mówiąc najprościej. Rozpowszechnianie plotek i kłamstwo w Internecie jest niebezpieczne” – napisał.

W osobnej historii Vorce wydawał się mieć do czynienia z reakcją fanów Eilish w swoich komentarzach, pisząc: „Fakt, że tysiące ludzi poświęca czas na napisanie najbrzydszych rzeczy o kimś, kogo nigdy nie poznają. najbardziej tchórzliwa rzecz, jaką możesz zrobić. Żyj własnym życiem.

Przedstawiciel Eilish nie skomentował.

Historia Matthew Tylera Vorce'a na Instagramie potwierdza jego rozstanie z Billie Eilish

Historia Matthew Tylera Vorce’a na Instagramie potwierdza jego rozstanie z Billie Eilish

Historia na Instagramie Matthew Tyler Force Historia na Instagramie Matthew Tylera Force

Eilish i Force – którzy pojawili się w horrorach, takich jak Mamo, czy śpię z niebezpieczeństwem? A małe potworyOprócz kilku filmów krótkometrażowych – pierwszy Rozpoczęły się plotki o randkowaniu W kwietniu 2021 r., kiedy sfotografowano ich, gdy zbliżali się do trasy kawowej w Santa Barbara w Kalifornii.

Związane z: Billie Eilish wybucha plotkami o randkach z aktorem Matthew Tylerem Force po swobodnym zabawie przy kawie

W którym tocząca się skała okładka historii Opublikowana w czerwcu Eilish opowiada o tym, jak bardzo czuje się lepiej po trasie Kiedy wszyscy śpimy, dokąd idziemy? Kiedy zerwała ze swoim ówczesnym chłopakiem Brandon Adams.

„Rozwijałem się” – powiedziała o tym czasie. „Czułem się taki, jaki jestem. Wszystko wokół mnie było dokładnie takie, jakie miało być. Czułem się, jakbym był coraz lepszy. Czułem się szczęśliwszy niż kiedykolwiek. I próbowałem iść dalej”.

Powiązany film: Billie Eilish mówi, że jest „szczęśliwsza” i chce powiedzieć ludziom, że „jest coraz lepiej”

READ  Ben Baller dostarcza Kanye'owi łańcuchowe ultimatum na spór z Codym Kiddem

Opisała też, jak uczyła się żyć samodzielnie.

„Nie wiedziałem jak [to] Wcześniej, co jest ironiczne, ponieważ nigdy nie byłam w związku, który i tak pozwoliłby mi być z tą osobą. „Moje uczucia są zawsze z powodu kogoś innego, a to był ogromny ból w dupie”.

Związane z: Przyjaciel Billie Eilish, Matthew Tyler Force, przeprosił za pojawienie się postów rasistowskich i antygejowskich

W tym samym czasie dla Eilish tocząca się skała Na okładce Vorce opublikował publiczne przeprosiny w swojej historii na Instagramie za używanie w przeszłości „obraźliwego” języka w mediach społecznościowych.

Napisał: „Chcę przeprosić za to, co napisałem w przeszłości w mediach społecznościowych. Język, którego użyłem, był krzywdzący i nieodpowiedzialny, i rozumiem, jak obraźliwe były te słowa”. „Czy to tekst, cytat [or] Po prostu głupi, to nie ma znaczenia”.

„Jestem bardzo zawstydzony i bardzo przykro, że użyłem tego w jakimkolwiek kontekście. Nie chodziło o sposób, w jaki zostałem wychowany, a nie o to, czego broniłem”. „Nigdy nie powinienem był używać tego języka i nie będę go używał ponownie. Bardzo przepraszam za szkody, które spowodowałem. Biorę pełną odpowiedzialność i nadal rozliczam się z moich działań”.

Przeprosiny Force były następne Tweety i posty na Facebooku Podobno używał obraźliwego języka i obelg wobec czarnoskórych i gejów, które były rozpowszechniane w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.