Chłopak Billie Eilish, Matthew Tyler Force, potwierdza separację i zaprzecza oszustwom: „Koniec związku”

Billie Eilish i Matthew Force

Ronin 47 / Splash Billie Eilish i Matthew Force

Billie Eilish A aktor Matthew Tyler Force zerwał.

30-letni Vorce potwierdził, że on i 20-letni piosenkarz „Happier Than Ever” poszli własnymi drogami, odpowiadając na plotki, które oszukał w poniedziałkowej historii na Instagramie.

„Nikt nikogo nie oszukuje. Związki się kończą. Mówiąc najprościej. Rozpowszechnianie plotek i kłamstwo w Internecie jest niebezpieczne” – napisał.

W osobnej historii Vorce wydawał się mieć do czynienia z reakcją fanów Eilish w swoich komentarzach, pisząc: „Fakt, że tysiące ludzi poświęca czas na napisanie najbrzydszych rzeczy o kimś, kogo nigdy nie poznają. najbardziej tchórzliwa rzecz, jaką możesz zrobić. Żyj własnym życiem.

Przedstawiciel Eilish nie skomentował.

Historia Matthew Tylera Vorce'a na Instagramie potwierdza jego rozstanie z Billie Eilish

Historia Matthew Tylera Vorce’a na Instagramie potwierdza jego rozstanie z Billie Eilish

Historia na Instagramie Matthew Tyler Force Historia na Instagramie Matthew Tylera Force

Eilish i Force – którzy pojawili się w horrorach, takich jak Mamo, czy śpię z niebezpieczeństwem? A małe potworyOprócz kilku filmów krótkometrażowych – pierwszy Rozpoczęły się plotki o randkowaniu W kwietniu 2021 r., kiedy sfotografowano ich, gdy zbliżali się do trasy kawowej w Santa Barbara w Kalifornii.

Związane z: Billie Eilish wybucha plotkami o randkach z aktorem Matthew Tylerem Force po swobodnym zabawie przy kawie

W którym tocząca się skała okładka historii Opublikowana w czerwcu Eilish opowiada o tym, jak bardzo czuje się lepiej po trasie Kiedy wszyscy śpimy, dokąd idziemy? Kiedy zerwała ze swoim ówczesnym chłopakiem Brandon Adams.

„Rozwijałem się” – powiedziała o tym czasie. „Czułem się taki, jaki jestem. Wszystko wokół mnie było dokładnie takie, jakie miało być. Czułem się, jakbym był coraz lepszy. Czułem się szczęśliwszy niż kiedykolwiek. I próbowałem iść dalej”.

Powiązany film: Billie Eilish mówi, że jest „szczęśliwsza” i chce powiedzieć ludziom, że „jest coraz lepiej”

READ  Rolling Stones po raz pierwszy na żywo na żywo, aby otworzyć Euro Tour

Opisała też, jak uczyła się żyć samodzielnie.

„Nie wiedziałem jak [to] Wcześniej, co jest ironiczne, ponieważ nigdy nie byłam w związku, który i tak pozwoliłby mi być z tą osobą. „Moje uczucia są zawsze z powodu kogoś innego, a to był ogromny ból w dupie”.

Związane z: Przyjaciel Billie Eilish, Matthew Tyler Force, przeprosił za pojawienie się postów rasistowskich i antygejowskich

W tym samym czasie dla Eilish tocząca się skała Na okładce Vorce opublikował publiczne przeprosiny w swojej historii na Instagramie za używanie w przeszłości „obraźliwego” języka w mediach społecznościowych.

Napisał: „Chcę przeprosić za to, co napisałem w przeszłości w mediach społecznościowych. Język, którego użyłem, był krzywdzący i nieodpowiedzialny, i rozumiem, jak obraźliwe były te słowa”. „Czy to tekst, cytat [or] Po prostu głupi, to nie ma znaczenia”.

„Jestem bardzo zawstydzony i bardzo przykro, że użyłem tego w jakimkolwiek kontekście. Nie chodziło o sposób, w jaki zostałem wychowany, a nie o to, czego broniłem”. „Nigdy nie powinienem był używać tego języka i nie będę go używał ponownie. Bardzo przepraszam za szkody, które spowodowałem. Biorę pełną odpowiedzialność i nadal rozliczam się z moich działań”.

Przeprosiny Force były następne Tweety i posty na Facebooku Podobno używał obraźliwego języka i obelg wobec czarnoskórych i gejów, które były rozpowszechniane w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.