Czy Adam Cole i MJF właśnie zostali najlepszymi przyjaciółmi?

Po raz pierwszy zobaczyliśmy tag team jeden na jednego mistrzów świata Maxwella Jacoba Friedmana i Adama Cole’a w Blind Eliminator AEW w odcinku 5 lipca dynamit. Para jest przyklejona do siłowni w ciągu tygodnia…

W meczu z The Butcher & Daddy Magic nie mieli szansy trafić na „podwójny sznurek”, który MJF przewiduje jako finał. Cole również nie wydawał się zadowolony z niektórych taktyk swojego partnera. Ale po wygranej zgadza się na kolejną „sesję braterstwa” z Maxem. Bohater zaplanował też urodziny dla Cole’a!

Cole był tym wszystkim przytłoczony, ale był gotowy, kiedy Friedman próbował wepchnąć twarz w ciasto. Potem MJF zadzwonił do swojego przyjaciela, kiedy podziękował całej imprezie.

Aby rozpocząć program, AEW rozpoczęło turniej o przyszły tytuł tag team meczem otwierającym, w którym wznowiono feud między byłymi mistrzami Tag Team Keith Lee i Swerve Strickland, którzy zmierzyli się z Darbym Allenem i Orange Cassidy.

Dla ludzi, którzy stracili Keitha Lee robiąc jego rzeczy z Keithem Lee, to był mecz dla ciebie. Rzucił Darbym przez ring przy dzwonku, odcinając duszę międzynarodowego mistrza od jego ciała zaraz potem. The Limitless One oszukał swojego partnera, podczas gdy Strickland próbował Superplex Allin…

Potrzeba było zarówno jego przeciwników, jak i partnera, aby spowolnić Big Keitha…

Swerve nie okazał zbytniej skruchy, gdy później uderzył swojego partnera w twarz, a Lee nie wydawał się zbytnio speszony, gdy Strickland został przygwożdżony przez Allina nieco później, gdy stuknął OC w drodze do tyłu. Darby i Orange idą dalej i miejmy nadzieję, że AEW powróci do meczu Strickland vs. Lee raczej wcześniej niż później.

Z innych wiadomości turniejowych dowiedzieliśmy się również, że Matt Hardy i Jeff Jarrett połączyli siły. Sammy Guevara i Daniel Garcia również zostali poinformowani, że wezmą udział w turnieju i ci dwaj będą walczyć szał W ten piątkowy wieczór. 7 lipca odbędzie się także finałowy mecz ćwierćfinałowy, w którym Brian Cage i Big Bill zmierzą się z Trentem Berettą i Mattem Sydalem.

READ  Właściciele twierdzą, że Kanye West mógłby kupić prawa do „White Lives Matter” za 1 miliard dolarów

Następnie w przyszłym tygodniu dynamit Zwycięzca meczu Hardy i Jarrett kontra Guevara, Garcia-Allen i Cassidy zmierzy się ze zwycięzcą, a zwycięzca meczu Cage & Bill kontra Beretta i Sydal otrzyma MGF i Cole’a.

Uzyskaj pełne wyniki i relacje ze wszystkiego w dzisiejszym odcinku dynamit Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *