Zamknięta beta Overwatch 2 rusza 26 kwietnia tylko na PC

W zeszłym tygodniu Blizzard Ujawniono plany na start Monitor 2 Testy beta zostały zamknięte w kwietniu I próbowałem otworzyć drzwi do rejestracji użytkowników, ale strona rejestracyjna prawie natychmiast się zawiesiła pod presją. Twórcy rozmawiają teraz więcej o tym, czego można się spodziewać po nowej grze i ogłosili, kiedy rozpoczną się testy beta: 26 kwietnia.

ten opóźnienie Rozwój tego suplementu już trwa pod skandaleA Sprawy sądoweA Oczekujące przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft. Do tej pory zespół milczał o tym, jak się sprawy mają, ale z zaplanowaną datą i planami grupy testów beta Sezon 5 Overwatch League rozpoczyna się w maju Wygląda na to, że dzięki wczesnej wersji nowej gry usłyszymy i zobaczymy o niej więcej Monitor 2 wkrótce.

Powinno to służyć jako przypomnienie dla graczy, którzy nadal są zainteresowani zapisać się Jeśli nie mają takiej możliwości, Powiadomienie o tym FAQ Powinien odpowiedzieć na wiele pytań zadawanych przez graczy. FAQ może ci powiedzieć, czy ta data rozpoczęcia będzie dostępna dla graczy konsolowych (nie – tylko PC, chociaż w przyszłości będą wersje beta konsoli) i czy musisz posiadać kopię Oglądaj 1 Udostępniać (tak).

Uczestnicy zostaną wybrani na podstawie takich rzeczy, jak ich region i specyfikacje urządzeń, a zaproszenia zostaną wysłane pocztą elektroniczną. Jeśli nie zostałeś wybrany (a dziennikarz lub osoba wpływowa nie została zaproszona), bądź na bieżąco, ponieważ inne ścieżki Blizzarda zostaną ogłoszone i możesz rozszerzyć pulę testową, gdy upewnisz się, że matchmaking między graczami pozostanie stabilny.

Ujawnia również minimalne i zalecane specyfikacje udziału, które są nieco wyższe niż specyfikacje wymienione w pierwszej grze. Ogólnie rzecz biorąc, Zalecane specyfikacje dla Oglądaj 1 Jest teraz bliższy minimalnym specyfikacjom wymienionym dla Monitor 2 Wersja beta, która będzie wymagać od uczestników posiadania przynajmniej karty graficznej Nvidia GeForce GTX 600 lub AMD Radeon HD 7000 oraz 6 GB pamięci RAM, aby osiągnąć 30 klatek na sekundę przy minimalnych ustawieniach. Zalecane specyfikacje dla 60 klatek na sekundę na średnich ustawieniach to procesor z serii Core i7 lub Ryzen 5, karta graficzna GTX 1060 lub AMD R9380 oraz 8 GB pamięci RAM.

READ  Najlepszy czas na grę w Nier: Automata jest teraz

Na Transmisja na żywo na Twitchu dzisiajTwórcy dyskutowali o przerobieniu gry na akcję 5 na 5 z jednym czołgiem zamiast drużyn 6 na 6, które poprzedzały ją dwoma czołgami, oraz o tym, jak planują rozwiązać problemy, które powodowały, że gracze nienawidzili lub nawet unikali wzięcia na siebie kluczowej roli. Jest też trochę informacji o nowym systemie „ping”, którego gracze mogą używać do komunikowania zamierzonych informacji i działań, i wygląda na to, że linie wokalne każdej postaci mogą odgrywać dużą rolę w dostarczaniu kontekstu tego, co się dzieje, nawet jeśli nikt z twojej drużyny używa mikrofonu.

Premiera wersji beta umożliwi również graczom korzystanie z długo oczekiwanego bohatera Sojourn, The Pierwsza czarna kobieta na liście gier. Aktualizacja z zeszłego tygodnia potwierdziła również nową strategię wydawniczą, która „oddzieli” doświadczenia PvP od zawartości PvE, aby wkrótce wydobyć elementy rywalizacji, chociaż nadal nie wiemy, kiedy (częściowo) Monitor 2 zostanie oficjalnie wydany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *