Zapolowy Mets Johan Ramirez został zawieszony na 3 mecze za celowe rzucenie Hoskinsem i Carlosem Mendozą w jednym meczu

NOWY JORK — Saga z udziałem Rhysa Hoskinsa i New York Mets była kontynuowana w niedzielny poranek i ogłoszono dwa zawieszenia.

Major League Baseball zawiesiła w sobotę zapolowego Mets Johana Ramireza na trzy mecze za umyślne rzucenie w Hoskinsa, wyznaczonego pałkarza drużyny Milwaukee Brewers. Menedżer Mets Carlos Mendoza również został zawieszony na jeden mecz.

Liga ogłosiła, że ​​Mendoza odbędzie karę zawieszenia w niedzielę. Już po dwóch meczach w swojej karierze menedżerskiej Mendoza został zawieszony.

Ramirez złożył apelację i poczeka na ukaranie dyscyplinarne do czasu zakończenia procesu odwoławczego.

W sobotę Ramirez został wyrzucony za rzucenie za Hoskinsa w siódmej rundzie. Do tego czasu Hoskins miał już na koncie trzy trafienia, w tym home run i cztery RBI.

Menedżer Ramirez, Mendoza i Brewers Pat Murphy oświadczyli, że nie wierzą w żadne złośliwe zamiary.

„Próbowałem wrzucić ciężarek do wody i czasami, gdy też próbowałem go wbić, piłka wypadała” – powiedział Ramirez. „Przy tej pogodzie nie miałem takiej kontroli, jaką chciałem mieć”.

Hoskins nie wydawał się przekonany.

„Duzi gracze nie pudłują na odległość ośmiu stóp” – powiedział o błędnym boisku. „Bez względu na to, czy było to zamierzone, czy nie, nie mnie to oceniać. Ale ta gra ewoluowała przez wiele lat. Więc skupmy się na zrobieniu tego we właściwy sposób, jeśli chcemy to zrobić. „

Głębiej

Które miejsce wśród nowych złoczyńców Metsów zajmuje Rhys Hoskins?

W piątek mocny wślizg Hoskinsa na drugą bazę rozgniewał Jeffa McNeila, zastępcę Metsa. Gracz natychmiast zaczął krzyczeć i wskazywać na Hoskinsa, co spowodowało opuszczenie ławek. Mets utrzymywali, że wślizg Hoskinsa nastąpił później, niż powinien, i że nie był to pierwszy raz, kiedy Hoskins udał się do drugiej bazy, takiej jak ta na McNeilu.

READ  Detroit Tigers wybrali Maxa Andersona z Nebraski na 45 miejscu

W sobotę publiczność na stadionie Citi Field nieustannie wygwizdywała Hoskinsa za każdym razem, gdy oddawał piłkę. Do czwartej rundy biegacz był już na bazie, kiedy Ramirez po raz pierwszy popłynął do Hoskins z tyłu.

„Próba wysłania biegacza na drugą bazę z mniej niż dwoma autami w bliskim meczu, w którym przegrywasz” wydaje się z ich strony kiepskim baseballem, Hoskins powiedział o odpowiednim wyczuciu czasu. Uważam, że Brewers są w lepszej sytuacji, aby za każdym razem wygrać mecz.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Christopher Passatieri/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *