Zapowiedziano Kindle Scribe, Halo Rise i nowe Echos

Amazon wprowadza cztery nowe urządzenia Echo

Amazon Echo kropka 2022

Amazonka

Amazon ogłosił właśnie cztery nowe produkty Echo: Echo Dot, Echo Dot with Clock, Echo Dot Kids, Echo Studio i Echo Auto.

Według Amazona Echo Dot i Echo Dot with Clock zapewniają nawet dwukrotnie wyższy dźwięk niż poprzednia generacja. Ma również nowy czujnik temperatury, dzięki czemu może wykonywać takie czynności, jak automatyczne włączanie inteligentnego wentylatora, gdy w środku robi się zbyt ciepło. Oba urządzenia mają również nowe sterowanie gestami i nowy ekran. Być może najfajniejszą nową funkcją jest wbudowane Eero, które zamienia twoje urządzenie w przedłużacz WiFi, aby poprawić zasięg sieci w twoim domu. Oprogramowanie Eero wbudowane w czwartą generację Echo Dots i Echo Dots with Clock zostanie również wprowadzone w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Nowe Echo Dot Kids są teraz dostępne w wzorach sowy i smoka. Urządzenie jest objęte roczną subskrypcją Amazon Kids+, oferującą treści dla dzieci, w tym książki, gry, filmy, piosenki i inne.

Firma wprowadziła również nowe, nowatorskie Echo Studio. Według Amazon jakość dźwięku jest jeszcze lepsza dzięki nowej technologii przetwarzania dźwięku przestrzennego i rozszerzonemu zakresowi częstotliwości.

Ostatni, ale nie mniej ważny, jest nowy Echo Auto, który charakteryzuje się świeżym wyglądem i elastycznymi opcjami montażu. Możesz używać Alexy do słuchania muzyki, wykonywania połączeń i uzyskiwania pomocy drogowej bez użycia rąk.

Dot to 49,99 USD, Dot with Clock i Echo Dot Kids to 59,99 USD, Echo Studio to 199,99 USD, a Echo Auto to 54,99 USD. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się już dziś, a wysyłka urządzeń rozpocznie się w przyszłym miesiącu.

– Zofia Pete

Amazon zaprezentował Halo Rise, przyłóżkowy monitor snu za 139,99 USD

Amazon Hello Rise Sleep Tracker

Amazonka

Firma twierdzi, że urządzenie ma czujniki środowiskowe z inteligentnym alarmem i światłem budzenia, a także uczenie maszynowe i technologię czujników do dokładnego wykrywania wzorców snu.

Urządzenie jest dostarczane z sześciomiesięcznym członkostwem Halo i zostanie wysłane jeszcze w tym roku.

Halo Rise współpracuje z Alexą. Nie wymaga od użytkowników naciskania przycisku ani ładowania baterii i pomaga zidentyfikować wszystkie etapy snu, od szybkiego ruchu gałek ocznych po sen płytki i głęboki, a także zapewnia użytkownikom ocenę snu.

– Zofia Pete

Amazon ogłasza nowy Kindle Scribe, na którym możesz pisać

Amazon właśnie ogłosił nowy Kindle Scribe, pierwszy Kindle, na którym możesz pisać.

Pisarz Amazon Kindle

Amazonka

Posiada ekran o przekątnej 10,2 cala z rysikiem, który umożliwia robienie notatek, tworzenie list rzeczy do zrobienia i pisanie bezpośrednio na stronach czytanej książki.

Możesz użyć programu Scribe do oznaczania plików PDF i innych dokumentów. Może trwać tygodnie i tygodnie bez opłaty.

Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się dzisiaj i zostaną wysłane w okresie świątecznym. Skrybuj za 339,99 USD.

David Limp rozpoczyna wydarzenie sprzętowe Amazona pokazem Kindle

David Limp, starszy wiceprezes ds. sprzętu w Amazon, rozpoczyna program na Kindle.

– Zofia Pete

Robotyczny słoń w pokoju

Robot Roomba firmy iRobot.

Źródło: iRobot

Jedno pytanie, które prawdopodobnie zadaje sobie wiele osób podczas wydarzenia: czy Amazon wspomni o Roombie-makerze iRobot?

Amazonka Zaskakujące ogłoszenie w sierpniu Planuje nabyć iRobot za około 1,7 miliarda dolarów, zapewniając doświadczenie w zakresie sprzętu i robotyki. iRobot jest najbardziej znany ze swojego robota odkurzającego i mopa Roomba.

Robot domowy Amazon Astro

Amazonka

Branża sprzętowa Amazona nie generuje dużych pieniędzy

Szereg inteligentnych głośników Amazon Echo, w tym modele Echo Studio, Echo i Echo Dot, wykonane 24 września 2020 r.

Neil Goodwin/Future Publishing za pośrednictwem Getty Images

w odróżnieniu jabłkoBiznes sprzętowy Amazona nie generuje dużych zysków ani nie stanowi znaczącej części przychodów firmy.

Zamiast tego Amazon wypuszcza urządzenia po bardzo niskich cenach w celu promowania innych swoich produktów i usług. Ma nadzieję, że za każdy sprzedany tablet Fire o wartości 99 USD użytkownicy kupują, powiedzmy, filmy, subskrypcje audiobooków i inne przedmioty, które mają wyższe marże.

Założyciel Amazon, Jeff Bezos, ma wcześniej przyjęty Że detaliczny gigant nie spodziewa się zysku ze swoich urządzeń.

Nawet jeśli nie jest to dochodowy biznes, rosnący wybór inteligentnych głośników Echo, dzwonków Ring i patyczków Fire TV firmy Amazon pomaga rozszerzyć zasięg firmy na inteligentny dom. Pomagają też w obsłudze innych szybko rozwijających się firm, takich jak reklama.

– Annie Palmer

Mogą być niespodzianki

Zazwyczaj na tych wydarzeniach można spodziewać się nowych Echos, Fire TV i tym podobnych, ale czasami Amazon ma kilka niespodzianek. Na przykład pewnego roku ogłosiła okulary Echo Frames. W zeszłym roku wprowadził na rynek inteligentną ramę naścienną. Wykorzystują również swoje jesienne wydarzenie, aby ogłosić, że dron bezpieczeństwa lata wokół twojego domu. Ale to się jeszcze nie zaczęło.

Należy również zauważyć: Amazon właśnie zaktualizował swoje tablety Firewięc prawdopodobnie nie zobaczymy tam dzisiaj nic nowego.

– Todd Haselton

Amazon wypuścił nowe gadżety w samą porę na Prime Day 2.0

Wydarzenie sprzętowe Amazon jest dobrze zaplanowane. Firma planuje zorganizować kolejną imprezę rabatową w stylu Prime Day w przyszłym miesiącu, po raz pierwszy zorganizowała dwie imprezy w tym samym roku.

READ  Liczniki, słabości i lokalizacje trenera Pokmon Go Gym • Eurogamer.net

Amazon zazwyczaj dyskontuje własne gadżety podczas tych wydarzeń. W minionych latach urządzenia marki Amazon, takie jak Echos, Fire TV i Kindles, również były jednymi z najlepiej sprzedających się w Prime Day (zwykle latem) i ruchliwych świątecznych dni zakupowych, takich jak Czarny piątek i Cyber ​​​​poniedziałek.

– Annie Palmer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *