Zapowiedziano remake „Moany” na żywo, Dwayne Johnson powraca – różne

Dwayne Johnson ogłosił nowy remake filmu „Moana” na żywo podczas transmisji internetowej z dorocznego zgromadzenia akcjonariuszy Disneya 2023 3 kwietnia.

„Z pokorą mogę powiedzieć, że przenosimy historię pięknej #Moany na duży ekran na żywo! #MAUI zmienił moje życie (tęsknię za tobą dziadku) i jestem zaszczycony współpracą z @DisneyStudios, aby opowiedzieć naszą historię poprzez świat muzyki i taniec, który w swej istocie jest tym, kim jesteśmy jako Polinezyjczycy” – napisał na Twitterze. Johnson.

Film animowany z 2016 roku był wielkim hitem Disneya, przynosząc ponad 680 milionów dolarów dochodu w kasie. Nowy film wyprodukują Johnson, Danny Garcia i Hiram Garcia za pośrednictwem Seven Bucks Productions oraz Beau Flynn za pośrednictwem Flynn Picture Co. Producentami wykonawczymi są Auli’i Cravalho, głos Moany w oryginalnym filmie, Scott Sheldon z Flynn Picture Co. Jared Bush i lider branży z Samoa, Dana Ledoux-Miller, również będą współproducentami.

„Jestem tak upokorzony i wdzięczny, że mogłem przenieść piękną historię„ Moany ”na duży ekran na żywo” – powiedział Johnson w oświadczeniu. „Ta historia jest moją kulturą, a ta historia jest symbolem łaski naszego ludu i siły wojownika. Noszę tę kulturę z dumą na mojej skórze i w mojej duszy, i ta jedyna w życiu okazja ponowne zjednoczenie z Maui, zainspirowane maną i duchem mojego zmarłego dziadka, Naczelnego Dowódcy Petera Maivii, jest dla mnie szansą. Bardzo ważna. Chcę podziękować moim partnerom z Disneya za ich silne zaangażowanie w to szczególne przedsięwzięcie, ponieważ nie ma lepszy świat dla nas, aby uhonorować historię, pasję i cel naszych ludzi niż w świecie muzyki i tańca, który jest podstawą tego, kim jesteśmy jako lud Polinezji”.

Obejrzyj nagrany wcześniej klip z Johnsonem pokazany podczas transmisji internetowej poniżej.

READ  „Nie do zniesienia ciężar ogromnego talentu” prawie obsadził Daniela Day-Lewisa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *