Zarejestruj teraz Xbox Series S za jedyne 220 USD (tylko przez ograniczony czas)

Jeśli 240 USD nie jest dla Ciebie wystarczająco niskie podczas wyprzedaży w Czarny piątek, co powiesz na 220 USD? Praktycznie to rozdają, ale nie będziemy narzekać, ponieważ to świetna okazja na Xbox Series S. Xbox Series S kosztuje zaledwie 219,99 USD. To o 80 USD mniej niż cena katalogowa i prawdopodobnie jedna z najlepszych ofert roku.

Tak, zanim zapytasz, Woot jest bardzo godny zaufania i jest to całkowicie legalna umowa. Woot jest własnością Amazon, więc pomyśl o tym jako kupowaniu od detalicznego giganta. Jeśli zamierzasz skorzystać z tej oferty, zrobię to szybko, ponieważ będzie dostępna tylko do wyczerpania zapasów lub do końca dnia 30 listopada.

Xbox Series S spada do zaledwie 219,99 USD (zaoszczędź 80 USD)

Najlepsza oferta Xbox

xbox s (512 GB)

Tylko przez ograniczony czas. Wygasa po 30 listopada.

Świąteczny zestaw konsoli Xbox Series S

Widzieliśmy ofertę kart podarunkowych Amazon o wartości 40 USD (+ tylko 240 USD na konsolę) podczas Czarnego piątku, ale skoro to już koniec, jest to kolejna najlepsza rzecz i warta rozważenia.

Xbox Series S jest zwykle o 200 USD tańszy niż Xbox Series X, ale nadal może grać w te same gry. Nie ma mocy serii X, więc gry są renderowane w 1440p zamiast 4K, aby zachować spójną grafikę 60 klatek na sekundę – 120 klatek na sekundę, jakich można się spodziewać.

Ale zachowuje wszystkie inne funkcje Xbox nowej generacji, takie jak Game Pass, Quick Resume i superszybkie czasy ładowania. Jeśli nie masz telewizora 4K lub uważasz, że 280 USD lepiej wydać gdzie indziej, Xbox Series S może być mądrzejszym zakupem.

READ  Jak dołączyć do programu beta Samsung One UI 5.0, aby przetestować Androida 13?

ujawnienie: Jest to międzynarodowy model Xbox Series S, ale nadal będzie działał dobrze w Ameryce Północnej. Moduły mogą być dostarczane z materiałami drukowanymi głównie w języku hiszpańskim. Zakupy konsoli Xbox Series S od firmy Woot są objęte 90-dniową gwarancją firmy Woot. Standardowe gwarancje Xbox nie będą miały zastosowania do tego zakupu.

Robert Anderson jest ekspertem handlowym i redaktorem handlowym IGN. Możesz to śledzić @Robertliam21 na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *