Zerwała z chłopakiem po śnie o Christianie Bale'u

Billie Eilish wyjawia sen, który miała wiele lat temu, dzięki któremu zdała sobie sprawę, że musiała już wtedy zerwać ze swoim chłopakiem.

Zdobywczyni nagrody Grammy i jej brat Finneas O'Connell rozmawiali w piątek z Amelią DeMoldenberg podczas „przedlunchu” nominowanych do Oscara, kiedy Eilish opowiedziała o niezapomnianym śnie.

Po tym, jak Demoldenberg zapytał muzyczny duet, czy napisali swój hit z 2016 roku „Ocean Eyes” o Cillian Murphy, żartobliwie zgodzili się, że „prawdopodobnie” tak. O'Connell dodał: „Prawdopodobnie napisałem to o Cillianie, to prawda. Wielki fan oczu Cilliana”. Dunkierka„.

Ale Eilish szybko dodała: „Ale Batman to ten jedyny”. Demoldenberg zapytał: „Czy to twój ulubiony superbohater?” Piosenkarz „Bad Guy” odpowiedział: „Tak? „Nie wiem zbyt wiele o superbohaterach”, ale rok 2008 podobał jej się Mroczny rycerz zwłaszcza.

Doprowadziło to do tego, że piosenkarka oświadczyła, że ​​musi na chwilę „stać się prawdziwym”.

„Dwa lata temu śnił mi się Christian Bale i miał to miejsce w małej kawiarni w słońcu, co uświadomiło mi, że musiałam wtedy zerwać z chłopakiem” – wyjawiła. O'Connell wybuchnął śmiechem, podczas gdy Demoldenberg z szoku opadła usta, słysząc komentarz Eilish.

„Nie, szczerze mówiąc. Obudziłem się.” [cue her pretending to open her eyes] I wróciłem do zmysłów Szczęśliwszy niż kiedykolwiek – zażartowała piosenkarka. „Skończyłem.”

Chociaż Eilish nie powiedziała, o którym chłopaku ma na myśli, donoszono, że ostatnio łączono ją z wokalistą The Neighbourhood, Jesse Rutherfordem, ale Powiedziało Rozstali się w zeszłym roku.

Eilish i O'Connell zostali nominowani w kategorii Najlepsza Oryginalna Piosenka na 96. ceremonii rozdania Oscarów za „What Are You Made For?” z lalka Barbie Nagrywanie dźwięku. Wystąpią także na koncercie, który odbędzie się 10 marca.

READ  Jacqueline Zeman, znana również jako Bobby Spencer z General Hospital, umiera w wieku 70 lat
Naklejka z YouTube'a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *