Znawca zaprzecza, jakoby Kate Middleton ujawniła raka w zmontowanym filmie: Raport

Wiadomości z USA


Osoba mająca dostęp do informacji poufnych zaprzeczyła twierdzeniom, jakoby wideo, w którym Kate Middleton ogłosiła, że ​​zdiagnozowano u niej raka, zostało zmontowane po tym, jak księżniczka niedawno znalazła się w ogniu krytyki za sfałszowanie zdjęcia z okazji Dnia Matki z dziećmi.

W nagraniu opublikowanym w piątek 42-letnia matka trójki dzieci powiedziała, że ​​ma raka i przechodzi chemioterapię po „poważnej operacji jamy brzusznej”. Nie określiła rodzaju nowotworu.

„BBC Studios sfilmowało w tym tygodniu wiadomość od księżnej Walii w Windsorze. „Chcielibyśmy życzyć Jej Królewskiej Mości szybkiego powrotu do zdrowia” – powiedziała w krótkim oświadczeniu po opublikowaniu materiału przedstawiającego wychudzonego Middletona.

BBC Studios nagrało wiadomość od Kate Middleton, w której ogłosiła diagnozę raka. AP

„W styczniu przeszedłem poważną operację brzucha w Londynie i wtedy sądzono, że moja choroba nie jest nowotworowa. „Operacja zakończyła się sukcesem” – oznajmiła przyszła królowa w nagraniu, które rzekomo zostało nakręcone w środę.

„Jednak badania po operacji wykazały obecność nowotworu, dlatego mój zespół medyczny doradził mi, abym przeszła kurs chemioterapii zapobiegawczej i jestem obecnie na wczesnym etapie tego leczenia.

źródło Nalegał na lustro Że wideo Middleton nie było montowane i że BBC Studios nie miało żadnego wkładu redakcyjnego w jej wypowiedzi. Osoba mająca dostęp do informacji poufnych dodała, że ​​BBC Studios, które sfilmowało także pogrzeb królowej Elżbiety i koronację króla Karola, nie odegrało żadnej roli w rozpowszechnianiu przesłania króla.

Do ujawnienia doszło po opublikowaniu na początku tego miesiąca przez Pałac Kensington zdjęcia z Dnia Matki, przedstawiającego Middleton z trójką dzieci. Zdjęcie, które później okazało się sfałszowane.

Główne organizacje informacyjne początkowo opublikowały zdjęcie, ale później je wycofały – a Associated Press stwierdziło, że bliższa analiza wykazała, że ​​źródło sfałszowało zdjęcie w sposób niespełniający standardów fotograficznych agencji informacyjnych.

READ  Pracownicy Disneya wycofują się, jak prawa ESPN i Disney+ LGBTQ+
Obrobione zdjęcie Kate Middleton z dziećmi.
BBC Studios z uwagą zauważyło, że materiał filmowy nie został sfałszowany, w przeciwieństwie do zdjęcia opublikowanego z okazji Dnia Matki. Książę Walii/Kensington Ballack/Mega

Księżna Walii zamieściła później na Twitterze swoje przeprosiny.

„Jak wielu fotografów-amatorów czasami eksperymentuję z montażem” – napisała księżniczka. „Chciałem przeprosić za zamieszanie spowodowane rodzinnym zdjęciem, które udostępniliśmy wczoraj”.

Chris Ship, redaktor królewski w ITV News, uważa, że ​​Middleton zdecydowała się ujawnić diagnozę raka za pomocą wideo, aby uczynić ją „osobistą”.

„To moment, który zdecydowała się uwiecznić na wideo, co bardzo różni się od uchwycenia tego w pisemnym oświadczeniu. Co możemy z tego wyczytać?” Jak podaje „The Mirror”, zapytała w piątek prezenterka ITV News, Charlene White.

„Jeśli spojrzysz wstecz na sposób, w jaki król ujawnił swoją diagnozę raka na początku tego roku, było to w oświadczeniu wydanym przez Pałac Buckingham. Powiedziano mi, że Kate zrobiła to w formie wideo, ponieważ chciała to zrobić w możliwie najbardziej osobisty sposób – powiedziała. Możliwe.

„Tak, oczywiście, pomaga to również uciszyć wszystkich zwolenników teorii spiskowych, ale ona chciała wysłać wiadomość wideo i była to również bardzo przejmująca wiadomość. I sama chciała złożyć to osobiste oświadczenie.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/03/23/us-news/bbc-insider-denies-kate-middleton-cancer-reveal-video-was-edited/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *