Zniknięcie aktorki Jaidy Benjamin: Strach przed kryzysem psychicznym

Aktorka Jaida Benjamin, najbardziej znana z roli Kelly w serialu „Family Reunion” Netflixa i w „Insecure” HBO, została zgłoszona jako zaginiona po tym, jak ostatnio widziano ją w okolicach Los Angeles.

27 lat, kto? czasami pracował Jako Jaida-Iman Benjamin, ostatnio widziany na skrzyżowaniu ulicy Tujunga i Ventura Boulevard w Studio City w sobotę 19 lutego, Według ulotki opublikowanej przez Departament Policji w Los Angeles.

Benjamin, o którym mówi się, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i schizofrenię, jest wymieniony na wzroście 1,5 m. Widziano go w fioletowym T-shircie, spodenkach do biegania i parze białych tenisówek.

Chociaż bliscy tej urodzonej w Północnej Karolinie ukochanej nie mogli się z nią skontaktować przez trzy dni, LAPD nie podejrzewa obecnie żadnej złowrogiej gry.

Matka Charlotte Jocindy Benjamin Apel do społeczeństwa o pomoc W bolesnym poście na Instagramie w poniedziałek.

„Nigdy nie sądziłem, że będę musiał napisać taki post” – napisał zdenerwowany rodzic. „Moje dziecko zaginęło, proszę pomóż mi je znaleźć. Nie mogę oddychać.” Tymczasem ciotka Benjamina Jehana Johnsona Tweet biuletynu LAPD Zawiera zaktualizowane opisy zaginionej aktorki.

Departament Policji w Los Angeles wzywa wszystkich, którzy mają informacje dotyczące sprawy Benjamina, do skontaktowania się z Jednostką ds. Osób Zaginionych pod numerem (213) 996-1800 lub (877) 527-3247, podczas gdy osoby, które chcą pozostać anonimowe, proszone są o telefon do Crime Stoppers o 222 (800) -8477.
musi / instagram

Na początku tego miesiąca Jocinda opublikowała odkrywczą wiadomość na Instagramie, w której szczegółowo opisała zamiar Jaidy, by zrobić sobie przerwę od rozrywki.

„W świetle ostatnich tragicznych wiadomości o wielokrotnych samobójstwach, wraz z naszymi własnymi problemami ze zdrowiem psychicznym, Al Jaida i ja postanowiliśmy zrobić sobie przerwę od przemysłu rozrywkowego”. Opublikował samozwańczego „mama” 2 lutego „Naprawdę doceniamy miłość i wsparcie wszystkich na przestrzeni lat i prosimy o modlitwę i pozytywne myśli w tym trudnym czasie”.

Na początku tego miesiąca Jocinda opublikowała odkrywczą wiadomość na Instagramie, w której szczegółowo opisała zamiar Jaidy, by zrobić sobie przerwę od rozrywki.
2 lutego dobra matka, Jocinda, opublikowała wiadomość na Instagramie, w której opisała swój zamiar „zatrzymania przemysłu rozrywkowego”.
Instagram

Tymczasem informacje o artyście zostały udostępnione przez członków rodziny, a także wiele celebrytów, jaW tym gwiazda „Real Housewives of Atlanta” Porsha WilliamsAktor „Żywe trupy” Vincent M Wardraper MC Litei gwiazda „Pamiętników wampirów” Kendrick Sampson.

READ  TikTok i Universal Music Group kończą spór nową umową

„Hej, jeśli jesteś w Los Angeles i widzisz tę młodą damę, zadzwoń pod numer.. Grałem dobrze dla mojej córki i wiele razy z nią pracowałem.” ” Książki słowne, 51. Przyjaciele i rodzina w Kalifornii, podziel się! Uwaga: jest dwubiegunowa + schizofreniczka [sic]… Dziękuję Ci.”

33-letnia Sampson, która pojawiła się również w „Not Safe” z Benjaminem, dodała, że ​​aktorka „miała również trudną podróż ze zdrowiem psychicznym, więc miejmy to na uwadze, gdy ustalamy priorytety i otaczamy nasze zasoby wokół naszych pracowników”. Jeśli znasz kogoś w okolicy, kto może pomóc, skontaktuj się z danymi kontaktowymi podanymi w poście”.

Wraz z jej rolą w "spotkanie rodzinne," Benjamin wykonał napis "Justin i sojusznik"południowa kraina,"umysły kryminalistów" "opiekuj się nim," "Niebezpieczny," I wiele innych seriali telewizyjnych.  Dramaturg wystąpił także w filmie 2021 "Święta z moim byłym."
Oprócz roli w „Zjeździe rodzinnym”, Benjamin osiągnęła znaczące role w „Austin & Ally”, „Southland”, „Criminal Minds”, „The Fosters”, „Insecure” i wielu innych serialach telewizyjnych. 2021 film „Boże Narodzenie z moim byłym”.
Instagram

LAPD wzywa każdego, kto ma informacje dotyczące sprawy Benjamina, aby zadzwonił do Jednostki ds. Osób Zaginionych pod numer (213) 996-1800 lub (877) 527-3247, podczas gdy doradcy, którzy chcą pozostać anonimowi, proszeni są o skontaktowanie się z Crime Stoppers pod numer 222 (800) -8477 .

Oprócz roli w „Zjeździe rodzinnym”, Benjamin wystąpiła w filmach „Austin i Ally”, „Southland”, „Criminal Minds”, „The Fosters” i wielu innych serialach telewizyjnych. Wschodzący talent pojawił się niedawno w filmie „Christmas With My Ex” z 2021 roku i ma thriller „Devilreaux” w postprodukcji, zgodnie z jej profilem IMDB.

Jade Benjamin z Trevorem Jacksonem w odcinku "Austin i Ally."
Jada Benjamin z Trevorem Jacksonem w odcinku „Austin & Ally” z 2012 roku.
Disney Channel przez Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *