Zoe Kravitz żałuje, jak uderzyła Willa Smitha w Oscara: „To straszny czas, aby mieć opinię”

Zoe Kravitz Lamentowała nad tym, jak zadzwoniła do Willa Smitha za uderzenie Chrisa Rocka podczas tegorocznych Oscarów.

następny Niesławny policzekA Ordynans Gwiazda opublikowała swoje zdjęcie na Instagramie na czerwonym dywanie wraz z podpisem: „Oto moje zdjęcie w programie, w którym wygląda na to, że atakujemy ludzi na scenie”.

Komentator w tym czasie zapytał, czy Kravitz wspierał Smitha w obronie swojej żony po tym, jak Rock zażartował z jej włosów. 33-letni aktor odpowiedział jednym słowem „Nie”.

W nowym wywiadzie z Dziennik Wall StreetKravitz poświęcił minutę na skomentowanie jej poprzedniej reakcji.

„Jestem rozdarta tym, co mam teraz do powiedzenia, ponieważ powinnam tylko o tym mówić; mam bardzo skomplikowane odczucia” – powiedziała. „Żałuję, że nie potraktowałam tego inaczej. Dobre. „

Post Kravitza wywołał natychmiastową reakcję zwolenników Smitha. Niedługo potem usunęła zdjęcie.

„To straszny czas, aby mieć opinię lub powiedzieć coś złego, tworzyć dzieła sztuki, kontrowersyjne stwierdzenia, pomysły lub cokolwiek innego” – powiedziała.

Zoe Kravitz i Robert Pattinson w Batmanie

(AFP)

Dodała jednak, że ten moment przypomniał jej, że jest artystką. „Bycie artystą nie oznacza, że ​​wszyscy cię lubią lub że wszyscy myślą, że jesteś sexy. Chodzi o wyrażanie czegoś, co, miejmy nadzieję, wywoła rozmowę, zainspiruje ludzi lub sprawi, że poczują się widoczni.”

„Myślę, że jestem teraz w miejscu, w którym nie chcę wyrażać się poprzez komentarz lub tweet. Chcę wyrazić siebie poprzez sztukę.”

W filmie na YouTube opublikowanym pod koniec lipca Smith odpowiadał na pytania fanów dotyczące marcowego fiaska Zaprzeczył, jakoby jego żona Pinkett Smith poprosiła go o działanie w jej imieniu.

W innym miejscu filmu Smith wspomniał, dlaczego nie przeprosił Rocka wkrótce po wypadku Na scenie otrzymuje swoją pierwszą Oscara dla najlepszego aktora.

READ  Bunt potworów w zaciekłej bitwie z „Speedy” - Deadline

Czytać Pełna kopia filmu z przeprosinami Willa Smitha znajduje się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *