Zoe Kravitz zmieniła P-y Island na Blink Twice, aby nie urazić kobiet

Zosia Kravitz Donato Sardella/Getty Images dla Saint Laurent

Zosia Kravitz Zdradziła, dlaczego konieczne było ponowne przemyślenie pierwotnego tytułu jej reżyserskiego debiutu.

35-letni Kravitz pracował przez lata Zamrugał dwa razy Pod oryginalnym tytułem Wyspa P.YZmieniła jednak tytuł nadchodzącego filmu, gdy dowiedziała się, że „kobiety czują się urażone” użyciem słowa „p-y”.

„Stało się dla mnie bardzo jasne, że «p-y» to słowo, na które my, nasza społeczność, nie jesteśmy jeszcze gotowi” – ​​powiedziała. Tygodnik Rozrywki W wywiadzie opublikowanym we wtorek, 9 lipca: „Po drodze pojawiło się wiele przeszkód, czy to MPAA nie chciała umieścić tego na plakacie, billboardzie czy w kiosku; kina nie chciały umieścić tego na bilecie .”

Podczas gdy Kravitz, który jest zaręczony Channinga TatumaAmerykańska aktorka Angelina Jolie, jedna z gwiazd filmu, początkowo niechętnie zmieniała tytuł filmu, ale w końcu zdała sobie sprawę, że jej docelowa publiczność ostatecznie go odrzuci.

Zoe Kravitz zabiera swojego narzeczonego Channinga Tatuma na wydarzenie Lenny's Walk of Fame

Powiązany: Kalendarium związku Channinga Tatuma i Zoe Kravitz

Kiedy zaczęli się spotykać, relacje zawodowe Channinga Tatuma i Zoe Kravitz przeniosły się na wyższy poziom. W sierpniu 2021 roku magazyn Us Weekly potwierdził, że para zaczęła się spotykać, wkrótce po sfinalizowaniu rozwodu Kravitz z Karlem Glassmanem, po spotkaniu na planie jej debiutu reżyserskiego Blink Twice (pierwotnie zatytułowanego Pussy Island).[He was […]

„Interesujące jest to, że po przeprowadzeniu badań na ten temat kobiety poczuły się urażone tym słowem, a kobiety, które zobaczyły tytuł, powiedziały: «Nie chcę oglądać tego filmu» i między innymi z tego powodu chciałem spróbować używać tego słowa, co oznacza próbę jego odzyskania.” I nie sprawiać, że będzie to coś, przy użyciu czego czujemy się niekomfortowo” – powiedział Kravitz. – Ale jeszcze tam nie jesteśmy.

the Wielkie małe kłamstwa Gwiazda dodała, że ​​czuje „odpowiedzialność” za odsunięcie na bok swoich osobistych wartości w trakcie przejścia od bycia przed kamerą do bycia za nią. „Dbam o to, jak ludzie postrzegają film i jak wpływa on na ludzkie uczucia” – powiedział Kravitz.

Zamrugał dwa razyFilm, który trafi do kin 23 sierpnia, został napisany w 2017 roku przez Kravitza i E. T. Feigenbauma, I gwiazdy Naomi Ackie Wciela się w Fridę, kelnerkę koktajlową, która zostaje zaproszona na pozornie nieprzerwaną imprezę na wyspie przez miliardera, potentata technologicznego, granego przez 43-letnią Tatum.

Frida szybko dowiaduje się, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje, gdy mówi jej najlepsza przyjaciółka Jess, która ją gra Alia ShawkatZnika z wyspy i nikt nawet nie pamięta, że ​​ją spotkał.

Kravitz powiedziała także gazecie, że choć jest zadowolona z nowego tytułu filmu, nadal podtrzymuje siłę jego wstępnego tytułu.

Wyspa P.Y „To była pierwsza rzecz, jaką napisałam, pisząc ten film, i to jest zalążek filmu, a duch tego, co to dla mnie znaczyło, jest wciąż żywy i obecny w filmie” – powiedziała. „I podoba mi się nowy tytuł. Myślę, że wszystko dzieje się bez powodu i myślę, że tak naprawdę w świetny sposób skupia się na filmie. I myślę, że zawsze tak miało być”.

Zwiastun filmu, w którym także występuje Kyle’a MacLachlana, Haley Joela Osmenta, Geena Davis, Adria Arjona, Christiana Slatera I Szymon Rexzostał usunięty 23 kwietnia.

READ  Pat Carroll, głos Ursuli w Disney's The Little Mermaid, nie żyje w wieku 95

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *