Żona kalifornijskiego muzyka znaleziona martwa w pobliżu pustyni Mojave

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Kalifornijskie władze znalazły martwego gitarzystę i jego żonę na drodze w pobliżu pustynia Mojave zeszły tydzień.

Nieżyjący już Larry Petrie i jego 60-letnia żona Betty Petrie zostali podobno znaleziony martwy W swoim samochodzie w odległej części hrabstwa Kern kuzynka Petriego, Laurie Sanders, powiedziała kalifornijskiej gazecie Bakersfield.

„Co oni tam robili? Nie podróżują daleko od domu” – powiedział Sanders, zauważając, że Petrie zgubił drogę na bal maturalny kilka tygodni temu.

Zastępcy biura szeryfa hrabstwa Kern znaleźli Larry’ego Petriego siedzącego na siedzeniu kierowcy samochodu, a Pete Petri opierającego się o tylną oponę, podał departament w komunikacie prasowym. Na miejsce nie wezwano śledczych z wydziału zabójstw.

Nieobecność zwolenników Julissy: policja traktuje 22-letnie zaginięcie jako „sprawę karną”

„W tej chwili nie ma dowodów sugerujących, że w tych zgonach jest coś przestępczego” – powiedziała Fox News Digital, Laurie Mezza, oficer ds. komunikacji KCSO.

Fotografka Debbie Bohan, właścicielka BScene Event Photography, powiedziała Fox News Digital, że gitarzysta Larry Petrie był „prawdziwym facetem z hrabstwa”.

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

„Był jednym z najlepszych w Bakersfield! Był zabawny, przyjazny i zawsze miał swój prawdziwy uśmiech” – napisała w poście na Facebooku. „Obu będzie nam bardzo brakowało!… modlimy się za rodzinę i wszystkich przyjaciół, których życia dotknąłeś. Mam nadzieję, że razem się rozerwą.”

Biuro koronera Kern County ujawniło wyniki autopsji dopiero w piątek po południu.

READ  Nicolas Cage przekazuje wibracje wampirów w Nowym Jorku przed Renfieldem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *