Joe Budden odnosi się do nagrania wideo napaści Diddy’ego, które zostało wycięte z podcastu

Joe Buddena

Wytnij klip wideo z ataku, Didi…

Nie zapewniłeś mu należytej opieki

Joe BuddenaWyjaśnia kontrowersyjny fragment w ostatnim odcinku swojego podcastu… zagłębiając się w to, dlaczego zredagował fragment na temat Czy jaPotwierdza, że ​​nie ma go w kieszeni Didi.

Komentator hip-hopu twierdzi, że w piątek uczestniczył na żywo w „The Joe Budden Podcast”, gdy doniosła o tym CNN wideo Od ataku Didi Cassie Od 2016. Odcinek został wrzucony w sobotę z opisem, który Joe obiecał omówić.

Ale nigdy tego nie poruszył… zmontował cały klip. Wściekli fani domagali się odpowiedzi, a JB zorganizował dyskusję na Twitterze, aby odpowiedzieć na te kontrowersje.

Obejrzyj klip… Budden potępia grupę za podsycanie spisków – boi się Diddy’ego lub jest mu w jakiś sposób winien – zanim stanie twarzą w twarz z wypadkiem.

Jak wspomnieliśmy, Budden twierdzi, że gdy rozeszła się ta wiadomość, był w połowie programu i spędził około czterech minut na omówieniu filmu, mając zamiar udostępnić go publicznie w całości.

Jednak po rozmowie ze współpracowniczką Imani Boden stwierdził, że zdał sobie sprawę, że nie zajęli się tą sprawą w znaczący sposób, z całą niezbędną uwagą, na jaką zasługiwała… więc postanowili go usunąć.

To powiedziawszy… Budden daje jasno do zrozumienia, że ​​nie ucieka od tematu – dodając, że on i ekipa zrobią w środę głębokie nurkowanie i prosi fanów, aby się uspokoili.

Joe kończy swoje przemówienie stwierdzeniem, że nie ma żadnego związku z Diddym ani nikim na orbicie Diddy’ego… co zwiększa dystans między nim a Mongołami tak duży, jak to tylko możliwe.

Film z 2016 roku pokazuje, jak Sean „Diddy” Combs atakuje swoją ówczesną dziewczynę Cassie Ventura w ramach sprzeczki, która pokrywa się z niektórymi zarzutami zawartymi w już rozstrzygniętym procesie sądowym. https://t.co/fYUQ2z2MYN

-CNN (@CNN) 17 maja 2024 r


Oczywiście nagranie wideo z tego zdarzenia wywołało wczoraj powódź w Internecie… z udziałem całej gamy głównych gwiazd Dzwonić Diddy wielokrotnie uderza i kopie Cassie w klipie. Jak już powiedzieliśmy, policja nie oskarży Didi o przestępstwo ze względu na przedawnienie.

Studia TMZ

W środę mamy tylko krótką chwilę oczekiwania… i wygląda na to, że Bowden przygotowuje się do obszernej dyskusji.
READ  Tom Hanks ogłasza pierwszą „bardzo ambitną” powieść | Napisał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *