Żona Kanye Westa, Bianca Sensori, ma na sobie srebrną minispódniczkę i górę od bikini

LOS ANGELES, KALIFORNIA – 13 MAJA: Kanye West i Bianca Sensori widziano 13 maja 2023 r. w Los Angeles w Kalifornii.

Rushbot Images/Bauer-Griffin/JC

przez
Joanna Lacroix

Żona Kanye Westa, Bianca Sensori, po raz kolejny pozostawiła niewiele wyobraźni, gdy we wtorek, 19 marca, założyła krzykliwy strój podczas pobytu w Hollywood.

Yee (46 l.) i jego nowy partner (29 l.) zostali sfotografowani podczas załatwiania spraw, które obejmowały wizyty w lodziarni i solarium w West Hollywood, co przyciągnęło uwagę opinii publicznej. Uwaga fotografowie Z ciekawymi opcjami ubioru.

Sensory eksponowała swoje kształty w obcisłej srebrnej minispódniczce z górą od bikini i majtkami typu stringi, przypominając wyglądem Kim Kardashian Podobny zespół Jeszcze w 2018 roku. Zdecydowała się na zaczesany kok, kolejny element garderoby Kim, i dopasowała go odważnym, metalicznym cieniem do powiek. West zdecydował się na wyraźny kontrast w stosunku do wyborów modowych swojej partnerki, ubrany w całkowicie czarny strój składający się z bluzy, luźnych spodni, pasujących butów i ciemnych okularów przeciwsłonecznych.

Para przykuła uwagę serią randek w Los Angeles po tym, jak potajemnie pobrali się w grudniu 2022 r. – kilka tygodni po sfinalizowaniu rozwodu Yee z Kim. Zaledwie dzień wcześniej australijski architekt zwrócił na siebie uwagę w lokalnej fabryce serników, ubrany w przezroczyste rajstopy w kolorze jaskrawozielonym i beżowy top bez ramiączek, wprawiając w zachwyt innych gości. Zaskakujący pokaz miał miejsce tuż po incydencie, który miał miejsce wcześniej tego dnia, kiedy to West po zakończeniu spotkania w Beverly Hills był widziany, jak ściągał modelce rajstopy w kolejnym prowokacyjnym akcie.