Żona Kenny'ego Picketta, Amy, reaguje na handel QB z Eagles

NFL

Największy kibic Kenny Pickett „nie może być bardziej podekscytowany i wdzięczny” z powodu swojego kolejnego rozdziału w Filadelfii.

Krótko po tym, jak w piątek rozeszła się wiadomość, że Steelers sprzedają 25-letniego rozgrywającego drużynie Eagles po dwóch sezonach w Pittsburghu, żona Becketta, Amy, zareagowała na tę decyzję w mediach społecznościowych.

„Nie mogłabym być bardziej podekscytowana i wdzięczna!! Squooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!” Ptaki w relacji na Instagramie z weekendu” – napisała Amy w weekendowej relacji na Instagramie.

Kenny Pickett z żoną Amy. Amy Beckett/Instagram
Żona rozgrywającego zareagowała na jego wymianę ze Steelers na Eagles w marcu 2024 roku. Amy Beckett/Instagram

„Nie mogę się doczekać następnego rozdziału 💚, cała miłość” – dodała na osobnym slajdzie.

Pickett, pochodzący z New Jersey, który dorastając kibicował drużynie Eagles, teraz będzie wspierać Jalen Hurts.

Orły Ogłoszono warunki handlowe w sobotę, gdy zespół powita z radością wybór nr 4 w ogólnej klasyfikacji w roku 2024 (nr 120) plus Pickett.

Amy Beckett za pośrednictwem wiadomości umieściła swoje relacje na Instagramie. Amy Beckett/Instagram
Kenny Pickett, który przybył tutaj w grudniu 2023 r., był wyborem Steelers w pierwszej rundzie draftu do NFL 2022. AP

W zamian Steelers otrzymają wybór w trzeciej rundzie wyborów w 2024 r. (nr 98) i dwa wybory w siódmej rundzie wyborów w 2025 r.

To było kilka niesamowitych dni dla Pittsburgha, który po dwóch fatalnych sezonach w Denver zgodził się dogadać z byłym rozgrywającym Broncos Russellem Wilsonem.

Plan zakładał, że Pickett – wybrany przez Steelers w pierwszej rundzie draftu do NFL 2022 – będzie rywalizował na obozie treningowym z 35-letnim Wilsonem o rolę QB1. Według ESPNktóry zauważył, że „wewnętrznie Wilson był postrzegany jako początkowy rozgrywający”.

Kenny Pickett z żoną Amy Pickett na obozie treningowym Steelers. Amy Beckett/Instagram
Kenny'ego Picketta rozgrzewa się przed meczem Steelers w styczniu 2024 roku. Obrazy Getty’ego

Z raportu wynika, że ​​w związku z tym Beckett „wolał zacząć od nowa gdzie indziej”.

Aby odpowiedzieć Wstępny raport Adama Scheftera Z piątkowej transakcji, w której napisano: „Kiedy Pittsburgh podpisał kontrakt z Russellem Wilsonem, Pickett wolał odejść” – Aditi Kinkapwala z CBS Sports Opublikowano w X: „Uwaga: słowo „ulubiony” pojawia się dopiero wtedy, gdy Kenny Pickett ucieka przed sporem. Członkowie #Steelers wyraźnie powiedzieli mu, że Wilson wystartuje, uchylając się od złożonej mu obietnicy, że po dwóch latach chaosu wreszcie być w stanie odnieść sukces – Według źródeł zaznajomionych z rozmową.

READ  Miles Mikolas wyrównał swój rekordowy w karierze 10 000 zwycięstw w Cardinals

Wilson, który zgodził się na roczny kontrakt ze Steelers, ma teraz nowego rezerwowego w postaci Justina Fieldsa, który w sobotę został sprzedany od Bears.

Podczas dwóch sezonów w Pittsburghu Pickett w 25 meczach wykonał 62,6 procent podań na odległość 4474 jardów, 13 przyłożeń i 13 przechwytów.

Amy od dawna wspiera karierę Picketta, ponieważ często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z dni spędzonych na meczach Steelers.

Para pobrała się latem ubiegłego roku.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/03/17/sports/kenny-picketts-wife-amy-reacts-to-qbs-trade-to-eagles/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *