Opcja Phillies od Brysona Stotta do Triple-A

Filadelfia – Phillies obiecali zagraćAlec BoomIBryson StottRegularnie, gdy obaj są w planie dnia otwarcia.

Powiedzieli, że nie zagrożą rozwojowi żadnego gracza, pozwalając jednemu z nich siedzieć i gnić na ławce.

W poniedziałki The Phillies wybierali Stotta do Triple-A Lehigh Valley, aby grać codziennie. Stott to organizacja Możliwość nr 1 i Numer 44 Możliwość Według MLB Pipeline w baseballu. Ale nie zaczęło się od 18 kwietnia w Kolorado. Nie grał od ciężkiego ciosu w dziewiątym meczu we wtorek na Coorse Stadium.

Był nienaruszony w ostatnich 18 nokautach.

Tymczasem Boom przejął dzień pracy w trzeciej bazie iJohan CamargoZadomowił się w krótkim czasieDidi GregoriosWyzdrowiał z siniaka lewej ręki. Gregory został zwolniony do gry, dając Velezowi szansę na wykonanie ruchu.

– Wiedzieliśmy, że będzie równowaga między rozwojem a zwycięstwami w najważniejszych ligach – powiedział dyrektor generalny Phillies, Sam Fuld. „To naprawdę ciężka praca żonglerska. Nie wiem, czy istnieje prawidłowa odpowiedź. Jest wiele zmian, które dzieje się tylko przez przebywanie w pobliżu najlepszych graczy na świecie, nawet jeśli masz 40 procent delegatów tutaj, jak w Triple -A.” Bycie wśród najlepszych na świecie ma wartość.

„W tym momencie czuliśmy, że to dobra okazja, aby zabrać Stotta do Lehigh, wrócić do rutyny, wykonywać regularne powtórzenia i dalej to rozwijać. Ale to wszystko było poza chęcią Didi i dostaliśmy pozwolenie tego popołudnia”.

Al Velez wybrał kontrakt obrońcy rzymska królowa zająć miejsce Stotta na 28-osobowej liście. Aby zrobić miejsce dla Quinna w 40-osobowym składzie, podnieśli lewą rękę Ryan Sharif Na liście zarażonych przez 60 dni.

Fuld powiedział, że większość czasu Stotta w Triple-A spędzi w krótkim czasie, chociaż nadal będzie miał trochę czasu na trzecim i drugim miejscu.

Fuld został zapytany, czy żałowano przeniesienia Poma i Stotta na początek sezonu.

„Zawsze są doświadczenia edukacyjne” – powiedział Fuld. „Wielu wspaniałych graczy powie ci, że ich pierwszy atak przeciwności losu w wielkich ligach był pozytywnym doświadczeniem, gdy wszystko zostało powiedziane i zrobione. Nigdy tego nie chcesz. Nigdy tak naprawdę nie zakorzeniłeś się w tym, ale myślę to krótkie spojrzenie na wielkie ligi, ten mecz Z pewnymi zmaganiami, myślę, że na dłuższą metę będzie to korzystne dla Brysona. [he] Swoje miejsce w drużynie zdobył dzięki swoim występom w zeszłym roku i wiosennym treningom. Więc nie żałujemy i wiedzieliśmy, że taki wynik jest możliwy”.

Quinn, powołany przez Phillies w 2011 roku, powrócił, by ponownie dołączyć do organizacji po tym, jak pod koniec wiosennego treningu został zwolniony z Marlinów. Pierwsze pięć sezonów kariery spędził w Filadelfii. Jego lewy Achilles rozdarł się w maju 2021 roku w meczu w Tampa Bay, kończąc sezon.

– Wszyscy widzieliśmy, jak Roman ma wpływ na mecz – powiedział Fuld. „Po pierwsze, pokazał, że jest zdrowy i wrócił do elitarnego sportowca, który wychodził z tej kontuzji. ​​Mamy wielką wiarę w jego zdolność do wpływania na mecz nogami z taką samą zdolnością, jak w poprzednich latach. Jeśli on jest grany dyskiem, jeśli jest zmiennikiem defensywnym, to oczywiście jest bardzo wszechstronną rakietą ze swoją zmianą. Jest wiele sposobów, na które może wpłynąć na nas, szczególnie w późnych meczach. A z miejscem DH, zyskujesz większą elastyczność użyć faceta, który ma unikalny zestaw umiejętności Romana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.