Lovers & Friends Festival 2024 odwołany z powodu „niebezpiecznej pogody”

Niecałe 15 godzin przed planowanym rozpoczęciem festiwalu Lovers & Friends Festival 2024 został odwołany z powodu „niebezpiecznej pogody” – poinformowali organizatorzy wydarzenia w poście na swojej stronie internetowej.

Jednodniowy festiwal, który miał rozpocząć się w sobotę w południe w Las Vegas, okazał się spełnieniem marzeń milenijnego składanka z udziałem Ushera, Backstreet Boys, Janet Jackson i Alicii Keys. Ale zawalił się na chwilę przed otwarciem drzwi, a plany upadły w okresie poprzedzającym start.

W momencie ogłoszenia koncerty z całego świata zjechały już do Vegas. Na początku XXI wieku skład był róg obfitości artystów, w tym Ja Rule, Ashanti, Mary J. Blige, Gwen Stefani, Monica, Brandy, Nas, Mia, Snoop Dogg, Ciara, Ludacris i wielu innych.

Lovers & Friends zadebiutowali w 2022 roku po tym, jak koronawirus opóźnił ich premierę wiele lat wcześniej. W pierwszym roku dwudniowe wydarzenie zakończyło się wcześniej, po tym jak uczestnicy usłyszeli strzały i uciekli do wyjść. W zeszłym roku powrócił bez żadnych problemów i obejmował występy Mariah Carey, 50 Centa i Missy Elliott. Live Nation było promotorem tegorocznego festiwalu i nie odpowiedziało od razu na komentarz w sprawie jego odwołania.

Przeczytaj pełne oświadczenie o anulowaniu poniżej:

„Organizatorzy Festiwalu Lovers & Friends monitorują pogodę od kilku dni i aktywnie przygotowują się na wietrzną sobotę. Jednak Narodowa Służba Pogodowa wydała teraz ostrzeżenie dotyczące silnego wiatru, obejmującego niebezpieczne, utrzymujące się wiatry o prędkości od 30 do 35 mil na godzinę, z prawdopodobnymi porywami o godz. prędkości przekraczającej 60 mil na godzinę, postępując zgodnie z radą Krajowej Służby Meteorologicznej i po konsultacji z lokalnymi władzami, musimy podjąć najbezpieczniejszą dla naszych fanów, artystów i personelu decyzję i odwołać jutrzejszy Festiwal Zakochanych i Przyjaciół.

„To była niezwykle rozdzierająca serce decyzja, ponieważ zdaliśmy sobie sprawę, że fani przyjechali z całego świata, aby cieszyć się tym niesamowitym składem gwiazd i nie mogli się doczekać tego wydarzenia od miesięcy. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby stworzyć dla Was wspaniałe wydarzenie i jesteśmy tak samo rozczarowani jak Ty.

READ  Hawaje sezon 3 – Ostateczny termin

„Posiadacze biletów, którzy kupili bilety bezpośrednio za pośrednictwem Front Gate Tickets, otrzymają zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni od pierwotnej metody płatności”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *