Źródła podają, że Landon Collins, umowa z New York Giants finalizuje transakcję

East Rutherford, NJ – Weteran różnorodności Landon Collins powraca do New York Giants, źródła potwierdziły w czwartek ESPN.

Collins został podpisany do sztabu szkoleniowego drużyny, aby rozpocząć, z oczekiwaniem, że będzie mógł być wykorzystywany w różnych rolach w agresywnej obronie dla koordynatora Winka Martindale’a.

Rolę bezpieczeństwa, a w ostatnich latach rozgrywającego, odegrała w drugiej rundzie selekcji Giants w 2015 roku. Poprzednie trzy sezony spędził w Waszyngtonie.

Kariera Collinsa rozpoczęła się obiecująco dla Giants. Zajął trzecie miejsce w głosowaniu NFL Defensive Player of the Year w sezonie 2016, kiedy miał 125 wtargnięć, 4,0 worków i 5 przechwytów, w tym jeden powrócił na przyłożenia podczas ostatniego meczu Nowego Jorku w Londynie.

Giants (3-1) wracają do Londynu w tym tygodniu i grają w Green Bay Packers w niedzielę.

Źródło potwierdziło ESPN, że Collins ma spotkać się z Gigantami za granicą.

Reporterka NFL Josina Anderson po raz pierwszy poinformowała, że ​​Collins i Giants finalizują transakcję.

Nowy Jork dodał teraz doświadczonych pomocników Jaylon SmithA ajklein I zespół trenerski Collinsa w ostatnich tygodniach. Smith został podniesiony do aktywnego składu na niedzielne zwycięstwo 20-12 nad Chicago Bears i zawierał sześć odbiorów.

Oczekuje się, że Klein zostanie podpisany do listy Baltimore Ravens w czwartek, powiedział ESPN Jeremy Fowler, a Collins zajmie jego miejsce.

Collins był wolnym agentem po tym, jak nie był w stanie uzgodnić zrestrukturyzowanego kontraktu z liderami poza sezonem.

Washington Collins podpisał sześcioletni kontrakt o wartości 84 milionów dolarów w sezonie 2019 po czterech sezonach z Giants. W momencie zwolnienia miał jeszcze trzy lata na kontrakcie. Washington zmienił rolę Collinsa na początku zeszłego sezonu, używając go w hybrydzie bezpieczeństwa/zaplecza. Zmiana ta zbiegła się w czasie z poprawą wydajności obronnej dowódców. Ubiegły sezon zakończył 81 cięciami piłki, 2 przejęciami i 3 workami.

Kontuzje przerwały jego ostatnie dwa sezony w Waszyngtonie. Zerwał ścięgno Achillesa w siódmym tygodniu 2020 roku i opuścił cztery mecze z powodu kontuzji w zeszłym sezonie. W ostatnich trzech meczach został umieszczony w rezerwie kontuzjowanych z powodu kontuzji stopy.

READ  Red Sox promuje Jarrena Duran

Collins, który w styczniu skończył 28 lat, zrobił trzy Pro Bowls z Giants i był jego pierwszym zespołem All-Pro w 2016 roku. Nie zrobił Pro Bowl z Washingtonem.

W ciągu siedmiu sezonów Collins ma 11 przechwytów, 10 worków, 676 odbiorów i 7 przymusowych odbiorów.

John Kim z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *