Źródło mówi CNN Gisele Bundchen i Tom Brady „żyją osobno”CNN

Para supergwiazd, Gisele Bundchen i Tom Brady, którzy pobrali się w 2009 roku, przeżywają trudny okres.

Brady, siedmiokrotny zwycięzca Super Bowl, rozgrywający, który obecnie gra dla Tampa Bay Buccaneers, i jego żona Bundchen, modelka, mają do czynienia z „kwestiami małżeńskimi”, według źródła bliskiego parze.

Inne źródło bliskie Bundchen powiedziało CNN, że ta dwójka „żyje osobno”.

CNN skontaktowało się z przedstawicielami Brady i Bündchen.

45-letni Brady odszedł z NFL w lutym, by później zmienić tę decyzję. W sierpniu wziął 11 dni wolnego na obóz treningowy, aby „załatwić sprawy osobiste”, jak twierdzi jego główny trener Todd Bowles.

W rozmowie z Magazyn Elle 42-letnia Bündchen, opublikowana w tym tygodniu, powiedziała, że ​​ma „obawy” związane z powrotem męża na pole po tym, jak przeszedł na emeryturę zeszłej zimy.

„To bardzo brutalny sport, a mam moje dzieci i chciałbym, żeby był bardziej obecny” – powiedział Bundchen w gazecie. „Zdecydowanie toczyłem z nim te rozmowy w kółko. Ale w końcu czuję, że każdy musi podjąć decyzję, która będzie dla niego odpowiednia”. [them]. On też musi podążać za swoją radością”.

w „Chodźmy!” notacja dźwiękowa Wraz ze współgospodarzem Jimem Grayem we wtorek Brady zwrócił uwagę na wpływ dziesięcioleci gry w NFL na jego priorytety.

„Nie miałem Bożego Narodzenia od 23 lat i nie miałem Święta Dziękczynienia od 23, nie miałem Bożego Narodzenia z ludźmi, na których mi zależy, którzy urodzili się od sierpnia do końca stycznia. Nie mogę być na pogrzebach i ja nie może być na weselu”. „Myślę, że w twoim życiu przychodzi moment, w którym mówisz: „Wiesz co? Byłem nasycony i to wystarczyło i czasu, aby przejść dalej, przenieść się do innych części życia.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *