Źródło mówi, że anulowanie Grammy przez Kanye Westa nie ma nic wspólnego z Trevorem Noah

Noah jest także gospodarzem rozdania nagród Grammy w przyszłym miesiącu.

Obraźliwy post Westa w mediach społecznościowych był odpowiedzią na to, że Noah wyraził zaniepokojenie tym, jak ostatnio potraktował go artysta. Była żona Kim Kardashian I jej chłopak, gwiazda „SNL”, Pete Davidson, podczas jednego z odcinków swojego programu w zeszłym tygodniu.

„Możesz nie żałować Kim, ponieważ jest bogata i sławna” – powiedział Noah w klipie. „Ale to, przez co przechodzisz, jest przerażające do oglądania i podkreśla, przez co przechodzi wiele kobiet, gdy decydują się odejść”.

Źródło bliskie Noah powiedziało CNN, że nie miał nic wspólnego z odwołaniem Westa i że nie rozmawiał z producentami ani Akademią Nagraniową, która produkuje program, na temat Westa.

Źródło powiedziało: „Trevor nigdy nie prosił Grammy o zakaz występów Kanye. Nie był zdenerwowany postem Kanye na Instagramie, a Trevor odpowiedział na Instagramie. Pomysł, że Trevor lub jego zespół poprosili Grammy o zakazanie Kanye, jest absurdalny”, powiedział źródło. .

CNN nie otrzymało komentarza z Akademii Nagrań, a West nie skomentował publicznie.

zachód mianowany O pięć nagród Grammy w tym roku, w tym Album Roku. Nie wiadomo, czy zamierza wziąć udział w ceremonii.

Noah skomentował post Westa na Instagramie, który został usunięty, z wiadomością o wsparciu dla muzyka, pisząc: „Łamię mi serce, gdy widzę cię w takim stanie” i że jego muzyka była „nieusuwalną częścią” jego życia.

Wczesny niedzielny poranek Noe ćwierkanie„Powiedziałem prawnikowi Kanye, żeby nie unieważniał Kanye”.
Wiadomość o pominięciu Westa z tegorocznego składu była dla jego fanów pewnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że nie znalazł się on wśród artystów pierwszej rundy. ogłosić W zeszłym tygodniu na 64. nagrody Grammy. Więcej koncertów zostanie ogłoszonych w dniach poprzedzających galę.

Wśród artystów, którzy wystąpią na scenie są Billie Eilish, Lil Nas X, BTS i Olivia Rodrigo.

READ  Taylor Swift ma nowy typ krocionogi nazwany jej imieniem

Grammy ma wyemitować 3 kwietnia na antenie CBS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *