Zwiastun 2 sezonu rosyjskich lalek Natasha Lyonne Netflix

Nadia i jej rude włosy zerkają z niedowierzaniem z drzwi wagonu metra w Nowym Jorku w latach 80.

zdjęcie: Netflix

Jeśli spałeś w pierwszym sezonie Netflix’s rosyjska lalka, Przegapiłeś świetny, mroczny i czasami wzruszający program komediowy o kobiecie imieniem Nadia, która odkrywa, że ​​utknęła w… pętla czasu Ona nadal umiera, ale potem wraca do swojej urodzinowej nocy. Gorąco polecam dać Natashy Lyonne Championship Series godzinę w ciągu najbliższych dwóch tygodni, ponieważ jego drugi sezon W dalszej części drogi, a jeśli ten pierwszy zwiastun jest jakąkolwiek wskazówką, sprawi, że pierwszy sezon będzie wyglądał stosunkowo normalnie.

To imponujące, biorąc pod uwagę, że w pierwszym sezonie los Nadii nie był związany z nieznajomym imieniem Alan (Charlie Barnett), a on ponownie przeżywa dzień, w którym próbuje oświadczyć się swojej dziewczynie, tylko po to, by dowiedzieć się, że ma romans, ale w tym samym czasie zaczyna się rozpadać. w dół, gdy próbują dowiedzieć się, dlaczego to się powtarza. Wydaje się, że w sezonie 2 czas ma w zanadrzu znacznie większe plany:

Naprawdę „więzień czasu”! Nie wygląda na to, że Nadia została odrzucona w inne epoki przeszłości, ale być może w kosmos, jeśli ten pociąg pełen żołnierzy jest jakąś wskazówką. Poza tym wydaje się, że nadal nie jest w stanie umrzeć, może tak jest najlepiej, jeśli musi naprawić czas, ale jest też złoto? Oficjalne podsumowanie sezonu nie określa konkretnie:

Cztery lata po wspólnej ucieczce Nadii (Natasha Lyonne) i Alana (Charlie Barnett), drugi sezon rosyjska lalka Nadal będzie zgłębiał tematy egzystencjalne z humorem, często science fiction. Odkrywając los gorszy niż niekończąca się śmierć, w tym sezonie Nadia i Alan zagłębiają się w swoją przeszłość przez niespodziewany portal czasu znajdujący się w jednym z najbardziej znanych miejsc na Manhattanie, w nowojorskim metrze. Na początku doświadczają tego jako nieustannej przygody obejmującej pokolenia, ale wkrótce odkrywają, że to niezwykłe wydarzenie może być czymś więcej, niż się spodziewali, i razem muszą szukać wyjścia.

rosyjska lalka Występują również Greta Lee, Yul Vazquez, Elizabeth Ashley i Arkusz CreekAnnie Murphy, która dołączy do serialu w drugim sezonie. Premiera 20 kwietnia, masz więc dwa tygodnie – spraw, by były wyjątkowe.


Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? możesz Wybierz, co nowego tutaj.

READ  Netflix publikuje pierwsze zdjęcia i zwiastun serialu aktorskiego przed premierą w 2024 r. – Tudum Deadline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *