Zwiastun Doctor Strange 2 przedstawia Charlesa Xaviera i Złą Wandę

Dr Strange używa swoich mocy w Multiverse of Madness.

podziwiać

Zaczyna się koszmar. Doktor Strange wpadł w wieloświat szaleństwa nowy zwiastun Podczas Super Bowl w niedzielę, dając nam więcej wskazówek na temat Dnia 28 Marvel Cinematic Universe przed filmem Wydany 6 maja. Czarodziej Benedict Cumberbatch i jego nowi towarzysze będą podróżowali przez wieloświat, co sprawi, że pojawi się wiele nagłówków.

Sprawdź nowy zwiastun poniżej.

W przypadku tych rycin o 1:18 rozlega się znajomy głos należący do Charlesa Xaviera z filmów X-Men: Starsza wersja Grany przez Patricka Stewarta.

„Musimy mu powiedzieć prawdę”, mówi Xavier, sugerując jakąś wielką rewelację.

Monica Rambo, córka zmarła Maria Rambo Od Kapitana Marvela, on też jest na przejażdżce, z Uprawnienia, które masz w WandaVision Wyglądaj na bardziej zaawansowanych w walce ze Scarlet Witch.

Historia mobilności w równoległym wymiarze podąża za wydarzeniami z zakręconej rzeczywistości z loki i Spider-Man: Nie ma miejsca na dom, z których ostatni był świadkiem dziwnego manipulowania tkanką wszechświata, aby pomóc Peterowi Parkerowi. Strange korzysta z pomocy Wandy Maximoff (Elizabeth Olsen), znanej jako Szkarłatna Wiedźma, która od tamtej pory żyje w odosobnieniu. Zadzierałeś z umysłami całego miasta w WandaVision. Chociaż w tym zwiastunie Wanda wygląda na dość zgorzkniałą i wygląda na to, że może odegrać bardziej złowrogą rolę.

Ta przygoda wprowadzi również Amerykę Chaveza (Xochitl Gomez), której komiksowy odpowiednik ma zdolność przebijania dziur w rzeczywistości i skakania przez wieloświat.

ten ex przyczepa Przedstawiono również byłego dziwnego sojusznika Carla Mordo (Chiewetel Ejiofor), przebiegły, dziwaczny Najwyższy, który pojawił się A co jeśli w zeszłym roku…?i była dziewczyna Strange’a Kristen Palmer (Rachel McAdams).


Teraz graj:
Patrz na to:

Co nowego w lutym 2022


2:52

READ  „NOS4A2” Jahkara Smith uderza „łapacza w zboże”, „odpiera obrońców”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *