Donald Glover potwierdza, że ​​scenariusz „Wspólnoty” został ukończony

Troy i Abed o poranku! Dziś wita nas Donald Glover, który ma świetne wieści na temat długo wyczekiwanego wydarzenia Wspólnota film.


Aktor – który grał Największy fan LeVara Burtona, Troy Barnes – W ukochanym serialu – zdradził, że scenariusz filmu został oficjalnie ukończony podczas nowojorskiej premiery jego najnowszego projektu, Pan i Pani Smith, Środa.


„Powiedziano mi, że tekst jest gotowy – dosłownie pisałem dzisiaj SMS-a – powiedziano mi, że tekst jest gotowy” – powiedział Glover. rozrywka Dziś wieczorem.


Donalda Glovera.

Dimitriosa Kambourisa/Getty ImagesChociaż Glover przyznał, że „jeszcze tego nie przeczytał”,… Atlanta Twórca powiedział, że jest więcej niż gotowy, aby ukończyć scenariusz i ponownie znaleźć się w roli Troya.


„Właściwie to tylko harmonogram, [but] „Wchodzę w to” – powiedział. „Jestem w.”


Oświadczenie Glovera następuje niecały tydzień po ogłoszeniu jego kolegi Wspólnota Gwiazda Ken Jeong powiedział fanom serialu, aby „Ostrożny optymizmO filmie Dzisiejszy występ. W końcu informacje na jego temat są ograniczone, odkąd Peacock po raz pierwszy ogłosił to w 2022 roku.


„To znaczy, w tej chwili tak naprawdę chodzi o dostosowanie harmonogramów wszystkich” – powiedział Jeong gospodarzowi Jimmy’emu Fallonowi. „Mam na myśli Donalda Glovera, największą gwiazdę na świecie, [to] Dostosuj jego harmonogram… [and then] Są Danny Pudi, Gillian Jacobs, Alison Brie, Yvette Nicole Brown i zdobywca Oscara Jim Rash. Wszyscy jesteśmy naprawdę zajęci.”


Kto więc jest tym jedynym? Wspólnota Dorastanie, mając tylko czas? „Joelu [McHale’s] Bardzo dostępny” – zażartował Jeong. „Jest dostępny w każdej chwili”.


Chcesz więcej wiadomości filmowych? Subskrybuj Bezpłatny biuletyn Entertainment Weekly Najnowsze zwiastuny, wywiady z gwiazdami, recenzje filmów i nie tylko.


Powiązana zawartość:READ  Podsumowanie „Kawaler”: wszyscy kochają Claytona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *