Zwiastun „Dungeons & Dragons” wydaje się być hałaśliwym, głupim i zabawnym czasem.

San Diego Comic-Con 2022 Uruchomiona Z przyczepą do filmu Dungeons & Dragons: Honor wśród złodziei, co jest… faktycznie wygląda obiecująco? Nadchodzący film ma gwiazdorską obsadę, w skład której wchodzą Chris Pine, Michelle Rodriguez, Reggie Jane Page i Hugh Grant, i łączy akcję, fantasy, komedię i niektóre z najbardziej kultowych potworów D&D.

Opis brzmi: „Uroczy złodziej i grupa nieprawdopodobnych poszukiwaczy przygód wyruszają na epicki napad, aby odzyskać utracone relikwie, ale sprawy przybierają zły obrót, gdy zderzają się z niewłaściwymi ludźmi”. „Dungeons & Dragons: Honor wśród złodziei Przenosi bogaty świat i zabawny duch legendarnej gry RPG na duży ekran w zabawnej i pełnej akcji przygodzie”.

Zwiastun dostarcza smoki, których można się spodziewać, w tym starożytnego, oddychającego kwasem czarnego smoka i czerwonego smoka. Widzimy również Mimika przebranego za skrzynię skarbów, potwora Displacer, galaretowatą kostkę i Sowo niedźwiedzia – potwora pochodzącego z oryginalnej gry D&D. Jeśli chodzi o światy i zaklęcia, jest coś takiego jak Podmrok, zaklęcie Cieplnego Metalu, zaklęcie Drzwi Wymiaru i wiele więcej.

Film jest produkowany i dystrybuowany przez Paramount i Hasbro, którzy kontrolują prawa do gry i Niedawno nabyte Popularny cyfrowy zestaw zabaw D&D Beyond. Hasbro również pracuje nad Inne filmy i telewizja Do jej gier, w tym Transformers i My Little Pony.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  WWE WrestleMania 38 Noc Dwóch Uczestników Notatki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *