Zwycięzcy i przegrani po wyścigu o Puchar New Hampshire

Spojrzenie na zwycięzców i przegranych po niedzielnym wyścigu pucharowym w New Hampshire:

Zwycięzcy

Krzysztof Bell — Wygrał wyścig pucharowy dzień po zwycięstwie w wyścigu Xfinity. Dzięki jego zwycięstwom właścicielowi samochodu Joe Gibbsowi łatwo jest wybaczyć mu wypuszczenie go przed wtorkowym ogłoszeniem, kto w przyszłym roku przejmie kierowcę z numerem 19, ponieważ Martin Truex Jr. nie będzie pracował w pełnym wymiarze godzin po tym sezonie.

W piątek Christopher Bell rozmawiał z mediami i przekazał, że oczekuje się, że w przyszłym roku będzie jeździł samochodem nr 19.

Wyścigi Joe Gibbsa — Zwycięstwo Christophera Bella to 13. wyścig z rzędu w New Hampshire, w którym JGR zajął pierwsze lub drugie miejsce w wyścigu pucharowym.

Chase Briscoe — Był 23., gdy deszcz przerwał wyścig. Następnie zakończył sezon z najlepszym drugim miejscem, mówiąc: „Deszcz nas uratował”. Briscoe ma teraz 25 punktów straty do linii play-off, a w sezonie zasadniczym pozostało osiem wyścigów.

Josh Perry – Jego najlepszy wynik w sezonie zajął trzecie miejsce. Skorzystał także na wznowieniu wyścigów. Miał dwadzieścia lat, gdy deszcz przerwał wyścig.

Perry wspomina wznowienie dogrywki po zajęciu trzeciego miejsca

Josh Perry mówi, że debatował nad tym, jaką trasę wybrać po ostatnim ponownym uruchomieniu po dogrywce w New Hampshire i podziela swój poziom pewności w przypadku opon na deszczową pogodę po zdobyciu trzeciego miejsca.

Przegrani

Bubba Wallace – Zebrane w wyniku wypadku spowodowanego przez Noaha Gragsona. Wallace zajął 34. miejsce i odpadł z play-offów. Obecnie jest 13 punktów poniżej linii cięcia.

Justin Haley — Kiedy wyścig został przerwany z powodu deszczu, był na piątym miejscu. Po wznowieniu wyścigu jego samochód został uszkodzony w wyniku kontaktu z Michaelem McDowellem i zajął dwudzieste dziewiąte miejsce.

READ  Draymond Green i Steve Curry podkreślają wartość Boba Myersa po zwycięstwie Warriors

Kyle’a Buscha — Wcześnie zakręcił i miał trzy kraksy, zanim ukończył wyścig na 35. miejscu. Busch w trzech z czterech ostatnich wyścigów kończył wyścig na 35. lub gorszym miejscu.

Hendrick Motorsports — Organizacja ostatni raz zwyciężyła w New Hampshire w lipcu 2012 r. To 18 wyścigów z rzędu na torze o długości 1058 mil, których Hendrick nie wygrał. Poza czwartym miejscem Kyle’a Larsona w niedzielę żaden samochód Hendricka nie znalazł się w pierwszej piętnastce. Alex Bowman zajął ostatnie miejsce po awarii silnika.