Tim Anderson z White Sox został zawieszony i ukarany grzywną za włączenie wentylatora

Tim Anderson Wyjęcie strony z książki Keri Irving Fani Altaira pojawili się podczas środowego meczu w Cleveland. W przeciwieństwie do Irvinga, Anderson został zawieszony na jeden mecz plus grzywna.

Anderson wznawia zawieszenie i gra w piątek przeciwko Twins.

Shortstop White Sox powiedział dziennikarzom po upadku do Minnesoty na otwarciu serii: „Muszę przeprosić za moje działania, jest wielu ludzi, którzy naprawdę patrzą na mnie z góry. Biorę pełną odpowiedzialność za to, co zrobiłem. Ale to jest coś, co ja uczyć się i rozwijać”.

Anderson pokazał kibicowi palec na boisku w środę, kiedy to był frustrujący dzień, popełniając trzy faule w pierwszych dwóch rundach przegranej 11:1 z Cleveland Guardians.

„Czasami zareagujesz inaczej. To był jeden z tych momentów, kiedy zareagowałem inaczej” – powiedział Anderson. „Ale, jak powiedziałem, nauczyłem się od niego. Będę dalej rozwijał się. Po prostu bądź sobą, zamknij to i ucz się dalej”.

Josh Naylor z Cleveland Guardians awansował na trzecie miejsce po krótkiej przerwie, Tim Anderson nie trafił w bramkę.
Obrazy Getty

All-Star 2021 miał już do czynienia z zawieszeniem w tym roku i opuścił dwa mecze, aby połączyć się z sędzią Timem Timmonsem we wrześniu ubiegłego roku. Radził sobie dobrze, średnio 0,300, ale miał problemy na boisku, popełniając sześć fauli w 10 meczach po trafieniu w sumie 10 w zeszłym sezonie.

„Porozmawiamy z nim o tym”, powiedział menedżer White Sox, Tony La Russa. Zapytaj go, co się stało i dlaczego. Nie zmienia to niczego, w co wierzymy o nim. nic.”

READ  Ranking WM Phoenix Open 2022: Brooks Koepka wyprzedza Sahitha Theegalę o jeden punkt po trzeciej rundzie w TPC Scottsdale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.