10-letni Wietnamczyk zmarł po wpadnięciu do 45-metrowego betonowego dołu

władze wietnamskie W środę ogłoszono, że 10-letni chłopiec był uwięziony w głębokim na 115 stóp betonowym dole od czasu swojej śmierci w sylwestra.

Chłopiec o imieniu Tae Lee Hau Nam był początkowo słyszany, jak woła o pomoc, kiedy przekradł się przez słup o średnicy 10 cali na placu budowy mostu w prowincji Dong Thap w sobotę rano, szukając złomu z przyjaciółmi.

Pomimo wpompowywania tlenu do dziury podczas prób dotarcia do niego, chłopiec przestał komunikować się z ratownikami w poniedziałek. Załoga opuściła kamerę, aby spróbować go zlokalizować.

British Broadcasting Corporation (BBC) poinformowało w środę, że chłopiec został w tym czasie obrzezany Ratownicy próbowali do podniesienia stentu.

Ekipa ratownicza w Wietnamie ściga chłopca uwięzionego w 45-metrowym betonowym dole od sylwestra.

Duan Tan Po, wiceprzewodniczący Ludowej Komisji Prowincji Dong Thap, rozmawiał z mediami w prowincji Dong Thap 4 stycznia 2023 r., przekazując wiadomość o śmierci chłopca uwięzionego w głębokiej dziurze na placu budowy.
(Hay Long/AFP za pośrednictwem Getty Images)

10-latek, który miał już liczne obrażenia, nie mógł dostać wystarczającej ilości tlenu, powiedział Duan Tan Po, zastępca szefa prowincji Wietnamu Południowego.

„Naszym priorytetem było uratowanie chłopca. Jednak okoliczności sprawiły, że chłopiec nie mógł przeżyć” – powiedział.

Ratownicy patrzą na miejsce, w którym prawdopodobnie 10-letni chłopiec został uwięziony w szybie o głębokości 35 metrów na placu budowy mostu w wietnamskiej prowincji Dong Thap, 2 stycznia 2023 r.

Ratownicy patrzą na miejsce, w którym prawdopodobnie 10-letni chłopiec został uwięziony w szybie o głębokości 35 metrów na placu budowy mostu w wietnamskiej prowincji Dong Thap, 2 stycznia 2023 r.
(STR/AFP za pośrednictwem Getty Images)

Urzędnik powiedział, że konsultował się z Eksperci medyczni Przed ogłoszeniem śmierci chłopca w środę ekipy robocze będą kontynuować pracę, aby jak najszybciej odzyskać ciało 10-latka w celu właściwego pochówku, zgodnie z tym, co donosi Agence France-Presse. Zrobienie tego byłoby „bardzo trudnym zadaniem” – dodał urzędnik.

wietnamski premier W poniedziałek Pham Minh Chinh zwerbował ratowników federalnych, aby przyłączyli się do wysiłków władz lokalnych w celu uratowania chłopca, podała AFP.

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Setki żołnierzy Według BBC we wtorek zmobilizowano ekspertów inżynieryjnych, aby spróbować go uratować. Ekipy wiertnicze próbowały zmiękczyć glebę wokół szybu, aby wydobyć szyb z ziemi. Opuścili również 62-metrową rurę, aby spróbować usunąć błoto i wodę, aby zmniejszyć ciśnienie wokół szybu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *