2 zaginione małpy z zoo w Dallas znalezione w północnym Teksasie – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Zoo w Dallas mówi o dwóch małpach Uważa się, że zostały zabrane z ich siedlisk w poniedziałek zostało znalezione.

Dalas powiedział, że policja znalazła dwie małpy cesarza Tamaryny. Policja powiedziała, że ​​następnie udała się do domu Galle’a w Lancaster, na południe od Dallas, i znalazła małpy bezpieczne w szafie.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy podzielić się odkryciem naszych dwóch cesarskich małp tygrysich” – napisali przedstawiciele zoo w oświadczeniu. „Dzisiaj wieczorem firma DPD zlokalizowała zwierzęta i wezwała nasz zespół, aby bezpiecznie przybył i przetransportował tamaryny z powrotem do zoo. Dziś wieczorem zostaną one ocenione przez naszych lekarzy weterynarii”.

Szczegóły akcji ratunkowej zostaną przekazane przez policję w Dallas, a więcej informacji zostanie ujawnionych w środę, dodali przedstawiciele zoo.

Nie aresztowany.

Pobliski kościół, który jest właścicielem nieruchomości i planuje wykorzystać ją jako centrum młodzieżowe, powiedział, że pusty budynek, w którym znaleziono małpy, został niedawno zburzony i wypełniony dzikimi zwierzętami.


Policja w Dallas

Władze z Dallas i Lancaster znalazły zaginione małpy cesarskie Tamarin w zoo we wtorek w opuszczonym domu.

Tymczasem we wtorek policja w Dallas Poprosili o pomoc w zidentyfikowaniu osoby, z którą chcieli rozmawiać O sprawie. Detektywi powiedzieli, że chcą porozmawiać z mężczyzną „w sprawie zniknięcia dwóch tamaryn w zoo w Dallas”, ale podali kilka innych szczegółów.

„Skontaktowaliśmy się z władzami, mówiąc, że wiemy, kim jest ta osoba, jak niedawno włamaliśmy się do naszego centrum młodzieżowego i próbujemy dostać się do społeczności” – powiedziała jego córka, Tanya. Pastor kościoła wolał być identyfikowany po imieniu.

„Ktoś tam wrócił i zniszczył go jeszcze bardziej” – powiedziała. „Więc to trochę cofa nas, aby uruchomić obiekty. Ale to było naprawdę szokujące, gdy zobaczyłem tam te cenne, no wiesz, zwierzęta”.

Rzecznik Family Center Church powiedział, że organizacja współpracuje z policją w celu zidentyfikowania osoby odpowiedzialnej.

„Intruz nie tylko spowodował znaczne szkody w obiektach ośrodka młodzieżowego, ale także zagroził bezpieczeństwu zarówno zwierząt, jak i społeczności. Pomimo niepowodzenia kościół pozostaje zaangażowany w swoją misję zapewniania wsparcia i zasobów potrzebującym. Ściśle współpracuje z lokalnymi władzami, aby zapewnić, że sprawca zostanie pociągnięty do odpowiedzialności” – powiedział rzecznik.

To już czwarty podejrzany incydent w zoo od początku Nowego Roku… Noah, pierwszy pantera mglista, uciekł z wybiegu po tym, jak policja odkryła, że ​​został celowo okaleczony.. Kiedy policja w Dallas wszczęła śledztwo, następnego dnia pracownicy zoo dokonali podobnego odkrycia. Celowo wycięto w zagrodzie zawierającej małpy langur, wszyscy zostali rozliczeni. Ostatnio, Zagrożony wyginięciem orzeł został znaleziony martwy z „niezwykłymi obrażeniami”.– poinformowały władze zoo. Policja w Dallas powiedziała później, że bada śmierć jako podejrzaną.

READ  Gwiezdne wojny ogłaszają trzy nowe filmy, Daisy Ridley Rey | Gwiezdne Wojny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *