3 znaki zodiaku nauczą się akceptować swoich partnerów 13 lutego 2024 r

Harmonia i zrozumienie to najważniejsze słowa starej pieśni „Let the Sunshine In”, która zawiera „historię Ery Wodnika”.

Harmonia i zrozumienie to aspekty wysokiego poziomu, które towarzyszą każdemu tranzytowi zawierającemu Wodnika.

Jednakże, gdy Mars jest w Wodniku, przyzwyczajenie się do harmonii wymaga czasu, a zrozumienie przychodzi wraz z doświadczeniem.

13 lutego 2024 r. to dzień rozwoju osobistego i emocjonalnego dla trzech znaków zodiaku, gdy uczą się akceptować swoich partnerów.

Dla wielu z nas może to być niezapomniany dzień, gdy w końcu zrozumiemy coś o osobie, z którą jesteśmy w związku. To, czego nauczymy się tego dnia, zostanie z nami. Z biegiem czasu nasza akceptacja pewnej prawdy pozostanie silna.

Mając Marsa w Wodniku, walczymy z naszą skłonnością do wątpliwości, co sprawia, że ​​związek jest wspaniały i pełen miłości.

Jeśli chcemy, aby ta miłość trwała, możemy pogodzić zło z dobrem lub przynajmniej zaakceptować naszych partnerów takimi, jakimi są, ponieważ nie jesteśmy tutaj, aby ich zmieniać.

Ten tranzyt jest korzystny dla wielu 13 lutego 2024 r., ale jest bardzo korzystny dla tych trzech znaków zodiaku.

Trzy znaki zodiaku nauczą się akceptować swoich partnerów 13 lutego 2024 r.:

1. Byk

(20 kwietnia – 20 maja)

Jeśli ktoś ma cierpliwość, aby przejść przez to, przez co przeszedłeś, a mimo to pachnie różą, nagroda trafia do ciebie, Byku, ponieważ naprawdę jesteś tam na górze z odrobiną „harmonii i zrozumienia”. Możesz być znany z tego, że jesteś leniwy lub uparty, ale te stereotypy nie oddają połowy tego, kim naprawdę jesteś i co naprawdę pokazujesz tego dnia, 13 lutego 2024 r.

Jesteś osobą, która chce walczyć o dobro. Robisz to w swoim romantycznym związku, ponieważ pomimo całego „uporu”, z którego jesteś znany, możesz zastosować ten upór, aby nie móc pozwolić komuś odejść, gdy w głębi duszy wiesz, że jedyne, czego ta osoba potrzebuje, to akceptacja. Osoba, którą kochasz, to osoba, której nigdy nie opuścisz. Kiedy Mars jest w Wodniku, pokażesz im, że możesz ich wygrać bez względu na wszystko.

READ  Drew Barrymore w metamorfozie Kardashian! 47-letnia gwiazda przechodzi od normalnego do nokautu

Nie oznacza to, że będziesz tolerować złe zachowanie, ponieważ Twój partner zdał sobie sprawę, że istnieją granice tego, co zaakceptujesz. Jednak z pewnością chcesz z nimi współpracować, aby znaleźć wykonalny kompromis, tak aby relacja mogła być kontynuowana, a obie strony czuły się szczęśliwe i bezpieczne. To dobry dzień, aby wyrazić siebie tej osobie, ponieważ chcesz, aby wiedziała, że ​​naprawdę jesteś przy niej i że akceptujesz ją taką, jaka jest.

POWIĄZANE: 5 zabronionych rozmów z partnerem, które faktycznie poprawiają twój związek

2. Waga

(23 września – 22 października)

Spędziłeś dużo czasu, próbując dowiedzieć się, czego potrzeba, aby twój romantyczny partner był szczęśliwy. Próbowałeś to zrozumieć, ale odkryłeś, że być może nigdy nie będziesz w stanie tego w pełni zrozumieć. Ta osoba jest dla ciebie tajemnicą owiniętą tajemnicą. Chociaż kiedyś bardzo ci to przeszkadzało, teraz doszedłeś do wniosku, że „poznanie ich od podszewki” prawdopodobnie nie było częścią umowy.

13 lutego 2024 roku zaczniesz zdawać sobie sprawę, że być może nie jest twoim przeznaczeniem analizowanie i badanie tej osoby, ponieważ najwyraźniej nie stawiła się ona tobie w tym charakterze. Podczas tranzytu Marsa w Wodniku może się okazać, że z tą osobą wszystko jest w porządku „tak jak jest”, a prawdziwym problemem jest to, że chcesz, żeby była kimś lub czymś innym. Jeśli kochasz je tak bardzo jak kochasz, być może zauważysz, że ten dzień, 13 lutego 2024 r., przyniesie Ci nowy sposób myślenia. Co wiąże się z akceptacją.

Amir Al-Sabki | CanvaPro

Twój partner również zasługuje na Twoją akceptację, Waga. Będzie to dla Ciebie lekcja do przyswojenia. Jeśli jesteś osobą, która myśli postępowo, z przyjemnością zobaczysz, że możesz zaakceptować swojego kochanka takim, jaki jest, ponieważ nie wygląda na to, że się zmieni. Nagle, w dowolnym momencie w przyszłości. Jeśli ich kochasz, kochaj ich takimi, jakimi są, ponieważ to jest osoba, którą ci przedstawili. Wszystko dobrze.

READ  Projektant trafia do szpitala psychiatrycznego po incydencie, w którym naraził się w samolocie

POWIĄZANE: Tak właśnie wygląda prawdziwa miłość, gdy jesteś szczery we wszystkim

3. Strzelec

(22 listopada – 21 grudnia)

Możesz krzyczeć i wściekać się na maszynę, myśląc, że jeśli włożysz wystarczającą moc w swój gniew, zmienisz wszystko, ale tego dnia, 13 lutego 2024 r., zobaczysz, że niezależnie od tego, ile energii włożysz w chcąc, żeby twój partner był inny, Zostaje tak, jak jest. Jest to coś, co zrozumiesz jako coś, co musisz zaakceptować.

Mars w Wodniku 13 lutego 2024 r. pokaże Ci, że Twój partner jest osobą bardzo wyjątkową i że ma swój własny zestaw zasad i granic. Chociaż czujesz, że jesteś bardzo otwarty i swobodny, być może zauważyłeś, że nie byłeś tak otwarty, jeśli chodzi o rzeczywistość swojego romantycznego partnera. To dzień, w którym wszystko się zmienia. To dobrze, Strzelcu.

To dzień, w którym zaakceptujesz, że Twój partner jest tym, kim jest i że ani Ty, ani nikt inny nie zmieni go w kogoś, kim nie jest. Lubisz tę osobę z jakiegoś powodu, a to dlatego, że jest z tobą szczera i szczera. Po co więc zawracać sobie głowę próbą przekształcenia ich w ludzi, którymi nie chcą być? Dopóki Mars jest w Wodniku, całym sercem zaakceptujesz swojego partnera życiowego. Stanie się to dla ciebie bardzo realne.

Powiązane: Różnica między brutalną szczerością a okrucieństwem wobec partnera

Rubinowa Miranda Wyjaśnia I Ching, Tarot, Runy i Astrologię. Oferuje prywatne odczyty i od ponad 20 lat pracuje jako czytelnik intuicyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *