3 znaki zodiaku z najlepszymi horoskopami tygodniowymi rozpoczynającymi się po pełni księżyca 23 kwietnia

Wejdź do środka i znajdź znajdujące się w nim skarby. To jest przesłanie na ten tydzień. Oczywiście pięć znaków zodiaku będzie miało najlepsze znaki zodiaku po nadejściu pełni księżyca w Skorpionie 23 kwietnia – Baran, Wodnik, Byk, Koziorożec i Strzelec. Reszta znaków również musi być świadoma swoich wewnętrznych prądów.

Najpierw zaczynamy tydzień od wejścia Księżyca w Wadze do Skorpiona. Następnie we wtorek pełnia księżyca nadejdzie w Skorpionie. To idealny czas na tajemne rytuały i praktyki przecinania pępowiny. W końcu Skorpion jest znakiem transformacji i zmierzenia się z prawdami, których większość ludzi boi się. To, co wyłoni się z tej przestrzeni wielkiej odwagi i wewnętrznego przekonania, będzie piękne i niesamowite. To jest moc doskonałego Skorpiona.

Pod koniec tygodnia czeka nas także wielki tranzyt astrologiczny – 25 kwietnia zakończy się retrogradacja Merkurego i Merkury ponownie znajdzie się bezpośrednio w Baranie. Kiedy nastąpi bliskie połączenie Merkurego z Węzłem Północnym, doprowadzi to do dwóch rzeczy. Obszary, w których odnieślibyśmy korzyść po dokładnym ponownym rozważeniu lub ponownej ocenie w okresie wstecznym, staną się teraz częścią naszej ścieżki duszy, prowadząc nas do większego sukcesu i rozwoju duszy. Ponadto połączenie poruszającego się do przodu Merkurego z Węzłem Północnym zawsze rodzi wspaniałe pomysły i pragnienie nowych przygód, które stymulują umysł i zmysły.

POWIĄZANE: Horoskopy dla każdego znaku zodiaku na tydzień 22–28 kwietnia 2024 r.

W miarę upływu sezonu Byka te kosmiczne błogosławieństwa będą miały bezpośredni wpływ na twoją wartość, zasoby, pieniądze i pozycję w świecie materialnym. Skupmy się teraz na pięciu znakach zodiaku, które zawierają najlepsze cotygodniowe horoskopy.

Pięć znaków zodiaku z najlepszymi horoskopami tygodniowymi na 22–28 kwietnia 2024 r.:

1. Baran

Najlepszy znak do współpracy: Koziorożec

Najlepszy obszar, na którym warto się skupić: Twój wybór

READ  Khloe Kardashian błyszczy na uroczym zdjęciu z przeszłości z córką True podczas promowania Szafy Kardashian... po tym, jak została oskarżona o edytowanie zdjęć swojego ulubionego KOTA

Baran, energia tego tygodnia ma na Ciebie silny wpływ. Wcielaj swoje plany w życie i nie tłumij swojej kreatywności ani pomysłów. Możesz zajść dalej, niż myślisz, że możesz w tej chwili, jeśli włożysz wysiłek (w dowolnej dziedzinie, w której jest to istotne). Pamiętaj tylko: pierwsza połowa tygodnia będzie miała ogromny wpływ na nadchodzące tygodnie, więc bądź bardzo ostrożny w swoich działaniach.

Druga połowa tygodnia wystawi Twoją cierpliwość na próbę, ale pamiętaj, że za kulisami wszystko działa na Twoją korzyść. W końcu ogrodnicy również muszą usiąść po podlaniu roślin i pielęgnacji gleby. Niektóre rzeczy będą się toczyć własnym tempem, bez żadnego wkładu z Twojej strony.

POWIĄZANE: Kompletny horoskop Barana na rok 2024 z podziałem na miesiące

2. Wodnik

Najlepszy znak zodiaku do pracy: Baran i Ryby

Najlepszy obszar do skupienia się na: Dbałość o szczegóły

Wodnik, pierwsza połowa tygodnia będzie dla Ciebie szybka. Dopóki Twoje priorytety są jasne i wiesz, co robić, szybko wykonasz swoje zadania i obowiązki (a także niektóre kamienie milowe) jak nikt inny. Skorzystaj więc z tego kosmicznego zastrzyku!

Druga połowa wymaga od Ciebie cierpliwości i strategicznego podejścia do tego, co robisz i z kim wchodzisz w interakcję. Potrzeba kontaktów towarzyskich może pokrzyżować Twoje plany, więc podejmij decyzję, co jest dla Ciebie odpowiednie, w oparciu o to, co leży Ci na sercu. Medytacja z pewnością może zachęcić Cię do podjęcia właściwej decyzji.

POWIĄZANE: Kompletny horoskop Wodnika na 2024 rok z podziałem na miesiące

3. Byk

Najlepszy znak do pracy: Inny Byk

Najlepszy obszar, na którym warto się skupić: Opieka zdrowotna

POWIĄZANE: Co każdy znak zodiaku powinien wiedzieć o tygodniu rozpoczynającym się 22 kwietnia Każdy czytnik kart Tarota

Byku, pierwsza połowa tego tygodnia będzie dla Ciebie wspaniałym czasem wypełnionym dobrymi rozmowami, dobrym jedzeniem i świetną zabawą! Im bardziej będziecie otwarci w tym czasie, tym łatwiej będzie wam uporać się ze swoimi kosmicznymi błogosławieństwami. Niektórzy z Was mogą także spotkać po drodze swoją bratnią duszę. Inni odkryją, że wszechświat spiskuje na ich korzyść i usuwa przeszkody, gdy tylko je zauważą.

READ  Oprawki Diddy Sean John zostały przywołane z najlepszych amerykańskich soczewek kontaktowych i okularów

Druga połowa tygodnia zapowiada się nieco spokojniej. Jeśli zdecydujesz się pozostać otwartym, będziesz nadal doświadczał powyższych, chociaż po pewnym czasie może to stać się męczące (i męczące). Ci z Was, którzy zdecydują się cofnąć i skupić na dbaniu o siebie, odkryją inny rodzaj kosmicznego błogosławieństwa w zaciszu własnego domu.

POWIĄZANE: Kompletny horoskop Byka na rok 2024 z podziałem na miesiące

4. Koziorożec

(22 grudnia – 19 stycznia)

Najlepszy znak do współpracy: Ryby

Najlepszy obszar do skupienia się na: Jedzenie/gotowanie

Koziorożec, energia w tym tygodniu będzie dla Ciebie bardzo silna! Czy jesteś gotowy, aby świecić jak słońce? Niezależnie od tego, czy jesteś, czy nie, będziesz błyszczeć i być w centrum uwagi. Więc nie sabotuj siebie! Niech to błogosławieństwo przyniesie Ci więcej możliwości, nowych przyjaciół, a może także prośby o współpracę.

Druga połowa tygodnia zachęca Cię do bycia bardziej introwertycznym, abyś mógł pomyśleć o tym, co robić dalej i jak iść do przodu. Ci z Was, którzy chcą dokonać zmiany (w jakiejkolwiek dziedzinie życia, która jest odpowiednia), powinni dokonać zmiany teraz, ponieważ macie potężne siły wspierające wasz rozwój.

POWIĄZANE: Kompletny horoskop dla Koziorożca na rok 2024 z podziałem na miesiące

5. Strzelec

Najlepszy znak do współpracy: Leo

Najlepszy obszar do skupienia się na: Studia

Strzelcu, pierwsza połowa tygodnia będzie dla Ciebie wspaniałym czasem. Wszystko, czego dotkniesz, zamieni się w złoto, a wszystko, czego chcesz, może się teraz pojawić. Podejmij więc decyzję i wykonaj rytuał lub dwa, jeśli czujesz się do tego powołany. Nadszedł czas, aby liczyć na swoje błogosławieństwa i jak najlepiej je wykorzystać.

Druga połowa tygodnia zapowiada się bardziej selektywnie, z okresami kontemplacji i okresami siły. Jeśli znasz swoją wartość i możliwości, wszystko będzie dobrze. Karma Cię wspiera!

READ  Córki Kim Zolciaka zaprzeczają plotkom o „szalonym” przejęciu nieruchomości

POWIĄZANE: Kompletny horoskop Strzelca na rok 2024 z podziałem na miesiące

Waleria Czarna Czyta karty tarota, astrolog i Użytkownik YouTube'a Z doświadczeniem w rzucaniu magii, runach i wszystkim, co magiczne. Pisze o astrologii, tarocie i duchowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *