Kanye West powiedział mi, że moja kariera się skończyła

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa może być brzydszy, niż myśleli fani.

W nowym zwiastunie Hulu The Kardashians Fundacja Skims dzieli się zdenerwowanym komentarzem jej byłego męża.

„Z Kanye jest naprawdę ciężko”, opowiada Kim, zanim zwiastun przejdzie do sceny, w której Kourtney mówi Kardashianowi: „Powiedział mi, że moja kariera się skończyła”.

Kim, 41 lat, dawniej powiedział różne 44-letni Gharb nakręcił sceny z nowej serii reality show Family, zanim ich związek całkowicie się zepsuł. Zobaczymy, czy West zareaguje na ten moment w serialu.

Nie jest również jasne, ile rozwodów pojawi się w nowym programie, ponieważ założyciel KKW Beauty stara się zachować brudne pranie – pomimo tego, że West nalega, aby wszystko zostało upublicznione.

„Nie sądzę, że kiedykolwiek to zrobię. Ojciec moich dzieci skrytykowany W moim programie telewizyjnym „Ona Powiedział w wywiadzie. „To nie jest to, o co mi chodzi i nie sądzę, żebym czuł się przez to dobrze”.

Kim Kardashian i Kanye West
Kanye West rzekomo miał kilka wybranych słów dla Kim Kardashian podczas ich rozwodu.
Hulu. Obrazy Getty

Dodała: „Bycie w oczach opinii publicznej i publiczne nieporozumienia nie są łatwe. Ale wierzę w radzenie sobie z tym wszystkim na osobności. Wierzę w publiczną obronę i krytykę na osobności”.

Pomimo publicznego apelu do Westa o zaprzestanie publikowania skarg w mediach społecznościowych, projektant Yeezy ponownie zabrał się w niedzielę na Instagram, aby narzekać na Konto TikTok córki Northa.

„Cześć wszystkim, właśnie odłożyłem słuchawkę z Kim. Powiedziałem jej, żeby przestała antagonizować mnie tą sprawą TikTok. Zaczął. „Jestem jej tatą i wiem, że nie szanujesz rodziców i idei rodziny [but] Powiedziałem, że nie pozwalam mojej córce korzystać z TikTok, ponieważ ma go używać Disney. Muszę to powiedzieć”.

Pete Davidson i Kim Kardashian przebrani za Aladyna i pocałunek Dżasminy
Założyciel Skims wprowadził się do Pete’a Davidsona.
dziurawy

Podczas gdy Kim nie odpowiedziała na swojego ostatniego byłego chłopaka Pete’a Davidsona Przyszedł jej bronić Zamiast tego – ona wcześniej Bronić obecności Tik Tok na północy jako kreatywne miejsce.

READ  Książę William rezygnuje z nabożeństwa żałobnego Ojca Chrzestnego z powodów osobistych

Premiera The Kardashians na Hulu odbędzie się 14 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *