Kanye West powiedział mi, że moja kariera się skończyła

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa może być brzydszy, niż myśleli fani.

W nowym zwiastunie Hulu The Kardashians Fundacja Skims dzieli się zdenerwowanym komentarzem jej byłego męża.

„Z Kanye jest naprawdę ciężko”, opowiada Kim, zanim zwiastun przejdzie do sceny, w której Kourtney mówi Kardashianowi: „Powiedział mi, że moja kariera się skończyła”.

Kim, 41 lat, dawniej powiedział różne 44-letni Gharb nakręcił sceny z nowej serii reality show Family, zanim ich związek całkowicie się zepsuł. Zobaczymy, czy West zareaguje na ten moment w serialu.

Nie jest również jasne, ile rozwodów pojawi się w nowym programie, ponieważ założyciel KKW Beauty stara się zachować brudne pranie – pomimo tego, że West nalega, aby wszystko zostało upublicznione.

„Nie sądzę, że kiedykolwiek to zrobię. Ojciec moich dzieci skrytykowany W moim programie telewizyjnym „Ona Powiedział w wywiadzie. „To nie jest to, o co mi chodzi i nie sądzę, żebym czuł się przez to dobrze”.

Kim Kardashian i Kanye West
Kanye West rzekomo miał kilka wybranych słów dla Kim Kardashian podczas ich rozwodu.
Hulu. Obrazy Getty

Dodała: „Bycie w oczach opinii publicznej i publiczne nieporozumienia nie są łatwe. Ale wierzę w radzenie sobie z tym wszystkim na osobności. Wierzę w publiczną obronę i krytykę na osobności”.

Pomimo publicznego apelu do Westa o zaprzestanie publikowania skarg w mediach społecznościowych, projektant Yeezy ponownie zabrał się w niedzielę na Instagram, aby narzekać na Konto TikTok córki Northa.

„Cześć wszystkim, właśnie odłożyłem słuchawkę z Kim. Powiedziałem jej, żeby przestała antagonizować mnie tą sprawą TikTok. Zaczął. „Jestem jej tatą i wiem, że nie szanujesz rodziców i idei rodziny [but] Powiedziałem, że nie pozwalam mojej córce korzystać z TikTok, ponieważ ma go używać Disney. Muszę to powiedzieć”.

Pete Davidson i Kim Kardashian przebrani za Aladyna i pocałunek Dżasminy
Założyciel Skims wprowadził się do Pete’a Davidsona.
dziurawy

Podczas gdy Kim nie odpowiedziała na swojego ostatniego byłego chłopaka Pete’a Davidsona Przyszedł jej bronić Zamiast tego – ona wcześniej Bronić obecności Tik Tok na północy jako kreatywne miejsce.

READ  Courteney Cox mówi, że wyglądała „naprawdę dziwnie” po zabiegach plastycznych

Premiera The Kardashians na Hulu odbędzie się 14 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *