343 Industries będzie nadal rozwijać Halo „teraz iw przyszłości”

Wśród plotek, że 343 Industries zrezygnowało z głównego rozwoju serii Halo, studio ogłosiło na Twitterze, że będzie nadal „rozwijać Halo teraz iw przyszłości”.

Szef studia 343 Industries, Pierre Hintz, udostępnił wiadomość na Twitterze Świergot, Mówiąc: „Halo i Master Chief zostaną tutaj. 343 Industries będzie nadal rozwijać Halo teraz iw przyszłości, w tym epickie historie, tryb wieloosobowy i wiele innych, które czynią Halo wspaniałym”.

Wiadomość pojawia się tuż po masowych zwolnieniach 10 000 osób w Microsoft, w wyniku których wielu pracowników odeszło z Xbox Game Studios, The Coalition, 343 Industries i Bethesda. Wkrótce potem dyrektor Halo Infinite, Joseph Staten, podobno opuścił 343 Industries, aby dołączyć do wydawnictwa Xbox.

Potem zaczęły krążyć pogłoski, że 343 Industries zakończy główny rozwój serii Halo i zamiast tego pomoże zewnętrznym studiom ożywić Halo w postaci nowych gier. Jak wspomniałem metro, Jeden z takich przecieków o nazwie Bathrobe Spartan powiedział nawet, że wstępne plany fabularnego DLC do Halo Infinite zostały już anulowane.

W odpowiedzi na plotki 343 Industries podniosło flagę i powiedziało, że zostanie.

Halo Infinite miało wyboistą jazdę od czasu ogłoszenia, od kontrowersyjnej wersji demonstracyjnej E3 2020 po oryginalną niepopularną przepustkę bitewną i system postępów, który od tego czasu został zmieniony na zniesienie kooperacji na podzielonym ekranie.

Było też wiele pozytywów, ponieważ zdobyliśmy punkty zarówno w kampanii dla jednego gracza, jak i trybie wieloosobowym Halo Infinite 9/10, a zespół zrobił wiele, aby odpowiedzieć na skargi fanów.

Czy masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Proszę wysłać e-mail do wiadomoś[email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @pracownik i dalej skurcz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *