Badania Patriots OC pokazują, że ulga Billa Belichicka przebija wszystko

Wszystko jest wstrzymane, gdy czekamy, aż biały dym uniesie się nad One Patriot Place, wskazując, że prawdziwy wesoły został wybrany do prowadzenia gry Patriots zatytułowanej Wszystko, co widziałeś w telewizji.

Kiedy ta wiadomość się pojawi, zajmiemy się albo: a) dlaczego zatrudnienie Billa O’Briena oznaczało, że Patrioci go odzyskali, albo b) dlaczego Patrioci nie mogli dostać Billa O’Briena.

Podczas gdy czekamy, możemy pochwalić Patriotów za rzucenie szerszej siatki w OC niż w zeszłym sezonie, kiedy w ogóle nie rzucili siatki.

Ale sieć wciąż nie jest duża. Jeśli nie przyjaźnisz się z Billem B., nie musisz składać wniosku.

Dyskusja Patriotów: Zbliżająca się decyzja Patriotów w sprawie Jacoby’ego Myersa jest okrętem flagowym poza sezonem | Słuchaj i subskrybuj | Obejrzyj na YouTube

Każda badana osoba ma jakiś rodzaj krawata Belichicka. Byli Patrioci OT Adrian Klemm To był wybór w drugiej rundzie draftu Patrioci w 2000 roku. Keenan McCardell Grał dla Belichicka w Cleveland. Seana Jeffersona Dużo grał dla Patriotów od połowy do późnych lat 90. i pokrywał się z Belichickiem w 1996 r. Nick Caley jest w sztabie od 2015 r. jako trener na wąskich końcach. Najwyraźniej O’Brien tu był.

Branża współpracuje z trenerami ofensywnymi, którzy mają nowe pomysły i metody.

Ale wydaje się, że jedynym sposobem na zdobycie audiencji u Bella jest wcześniejsze zatrudnienie go (Clem, McCardell, O’Brien) lub dzielenie z nim szatni (Jefferson). Nie miało znaczenia, czy musiał cofnąć się o trzy dekady, aby znaleźć remis, jeśli tak, Kwalifikator nr 1 był zadowolony. Wtedy włączy się, by dać widownię.

Podejście kazirodcze ma zdecydowanie pozytywną stronę. wiedza, umiejętności.

Trenerzy, którzy byli w pobliżu Belichick Poznaj oczekiwaniagodziny i mizerna płaca. Wiedzą, co Belichick uważa za „dobry” futbol. Wiedzieli o tym, ponieważ trenowali razem z nim. lub byli przez niego nastawieni w wieku dwudziestu kilku lat przez wspólne zainteresowania, takie jak lacrosse (Mike’a Pellegrino), nauczyć się „dobrego futbolu” i nie znam innego sposobu na zaatakowanie pracy.

Personel Patriotów przez lata był najpierw zapełniany ludźmi, z którymi pracował Belichick, takimi jak Charlie Weis i Romeo Crennel. Następnie, kiedy ci trenerzy przeszli dalej, młodzi trenerzy pracujący pod okiem Nicka Sabana (na przykład Josh McDaniels, Brian DaPaul), służący jako zawodnicy Browns (Eric Mangini) lub grający dla Belichicka (Pepper Johnson) byli sprawdzani, zatrudniani i awansowani wyższy. pozycje.

READ  Lakers chcą, aby Russell Westbrook został zdegradowany do ławki, ale Frank Vogel jak dotąd opierał się, mówi raport

Cała branża to firma typu „kto wie…”. Większość z nich. Ale Patriots to najbardziej klanowa drużyna w lidze. pętla zamknięta. Billa Belichicka Poziom komfortu rządzi wszystkim.

Dlaczego wciąż wybierał zawodników z Rutgers? Ponieważ jego syn Stephen grał tam dla trenera Grega Schiano. Belichick zaufał Ciano (który w 2019 roku spędził około trzech dni jako koordynator obrony Patriotów). Stefan może zeznawać. Rutgers został drużyną farmy Patriotów.

2023 NFL Mock Draft: Patriots zaspokajają ważną potrzebę, lądując w Elite OT

W ostatniej dekadzie Patriots grali również wyjątkowo ciężko z graczami Urban Meyer z Florydy i Ohio. W 14 z 23 draftów Belichick wziął wielu graczy z tej samej szkoły. Istnieją zwykli podejrzani – gracze LSU i Alabamy, gdy Saban był u steru. Ale było też dwóch z Pat Hill we Fresno State w 2005 roku, dwóch z Texas A&M University w 2003 roku i dwóch najlepszych z Georgii w 2018 roku.

Gdy Belichick będzie zadowolony z programu i osoby, która go prowadzi, będzie do niego wracał. Świetnie się to sprawdziło w przypadku Logana Mankinsa i Jamesa Sandersa (Fresno) OR Devina McCourty’egoDorona Harmona i Logana Ryana (Rutgers). Inaczej jest w przypadku graczy Myers, takich jak Chad Jackson, Jermaine Cunningham i Aaron Hernandez.

Nie każdy pozostaje „stworzonym człowiekiem” na zawsze. Zaufanie może wyparować. Zapytaj Manginiego. lub Floresa. Ale jeśli pozostaniesz po prawej stronie Billa, Foxboro może stać się bezpieczną przystanią dla zimnych przyjaciół.

Kiedy Mike Lombardi został zwolniony przez Browns w 2014 roku, on Przyjechali pracować dla Patriotów przez dwa lata. Po tym, jak Matt Patricia został zwolniony przez Lions w 2020 roku, Belichick sprowadził go, aby był zajęty i lizał swoje zawodowe rany. Joe Judge został zwolniony przez Giants. on Wrócił do Nowej Anglii. W każdym z tych przypadków były zespół Był na haczyku Aby spłacić saldo kontraktu, prawdopodobnie z jakimś rozliczeniem Patriota.

READ  Orioles uniknął sędziowania z Tre Mancini

Patrioci mogliby uniknąć pobierania pełnej opłaty od tych mężczyzn, nazywając ich po prostu „doradcami” i pozwalając ich byłym pracodawcom nadal płacić. Fundacja Razorback rzeczywiście poszedł za Brett Bielema, były główny trener University of Arkansas, i Patriots są na korcie po tym, jak Bielema podjął nisko płatną pracę w Patriotach i zebrał od organizacji wykup w wysokości 12 milionów dolarów.

Adwokat Patriotów, Brandon Bigelow, argumentował: „Patrioci zapłacili panu Bielemie uczciwą i rozsądną kwotę za tę pracę, a on niewątpliwie mógł zaoferować znacznie mniejszą kwotę za wykonaną pracę. …

„Oczywiste jest, że to, co tak naprawdę robi Fundacja, to szukanie niewłaściwej dźwigni w zwykłym zerwaniu kontraktu w sporze z byłym trenerem. . . Przy tej sprawie musisz również rozważyć, jak może się to wydawać innym, aby Fundacja wysuwać frywolne zarzuty przeciwko drużynie piłkarskiej, która wystawiała profesjonalistę i nękała go tylko po to, by dać szansę zwolnionemu trenerowi futbolu uniwersyteckiego”.

Co ciekawe, zarówno Bielema, jak i Lombardi przenieśli się z Patriotów, gdy skończyły się kontrakty z ich starymi pracodawcami i Patrioci musieli zacząć płacić. Zobaczymy, czy to samo stanie się z Patricią, której umowa z Lions wygasła. Słyszałem, że on też może wychodzić.

To jest kąt. Osoba wygrywa, pracując nad prawą ręką Belichicka. Patrioci dostają pracę po obniżonej stawce. Rywalizacja o pozostanie w łaskach Belichicka jest zacięta.

Jaka jest wada tego bandyty, jeśli chodzi o te badania szkoleniowe?

Pula młodych mężczyzn gotowych pracować przez długie godziny za niskie wynagrodzenie z niejasnymi tytułami powinna pozostać obszerna. W przeciwnym razie zawiedziesz przyszłych kandydatów. Specjalny trener zostaje przydzielony gdzie indziej, a następnie napada na twój personel. Podobnie jak Belichick, kiedy przybył do Nowej Anglii w 2000 roku.

W poprzedniej dekadzie sukcesów zespołu wspomaganego przez Brady’ego trenerzy i młodzi menedżerowie uciekali w poszukiwaniu nowych miejsc pracy. McDaniels, Patricia, Brian Flores po stronie trenerskiej; Nick Caserio i Monty Ossenfurt po stronie personelu. Wyjeżdżają, przywożą ze sobą trenujących kolegów, kadra się kurczy. A grono doświadczonych ławników staje się coraz płytsze.

READ  Kyle Shanahan mówi, że 49ers QB Brock Purdy to „specjalny zawodnik”, który zapobiega nienawiści – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Hity Belichicka wśród trenerów i dyrektorów, którzy odeszli ze względu na wiek i możliwości, mają bezprecedensowy zasięg. Nie można tego lekceważyć. I nikt nie wie tego lepiej niż Belichick.

Ale dyskomfort Belichicka związany z wycieczką trenerską i jego pragnieniem nagrodzenia lojalności ma swoją cenę. Nick Caley sprawdził wszystkie pola w zeszłym sezonie, kiedy odszedł Josh McDaniels. Kali udał się do Johna Carrolla jako McDaniels i Caserio. Pracował w Arkansas dla Bilemmy. Awansował od asystenta napastnika w 2015 roku do trenera tight end, gdzie był przez pięć sezonów pod wodzą McDanielsa.

Miał sens jako następca McDanielsa, nawet jeśli zespół zrezygnował z przyznania mu pseudonimu OC. Zamiast tego poinformowano, że Patriots Callie dostała zakaz wyjazdu do Las Vegas z McDanielsem i zamiast tego zdecydował się uczynić Patricię — która była wyraźnie przereklamowana w tej roli — faktycznym rozgrywającym/koordynatorem ofensywy.

Co Kaley zrobił w 2022 roku, co uczyniło go godnym wywiadu, kiedy nie było go w styczniu? Czy przypinka Patricii była „Najlepsza dla drużyny piłkarskiej”? Bo Kaley (któremu kontrakt wygasał po 2022 roku) był czynnikiem X? A może łatwiej jest to zrobić, dzięki czemu Belichick jest bardziej komfortowy?

O’Brien jest niewątpliwie wysoko wykwalifikowanym kandydatem. Jest zdecydowanie liderem ze względu na swoje doświadczenie jako trener college’u i NFL oraz jako wysokiej klasy gracz OC. Ale poziom doświadczenia każdego innego kandydata – zwłaszcza po spadku w zeszłym sezonie – pozostaje mierny. W NFL nic nie było OC. Każdy będzie miał krzywą uczenia się, jeśli zostanie zatrudniony. Ale pole, które zaznaczają — Znajomość Billa Belichicka i Billa doceniającego szansę, jeśli zostanie im zaoferowana — jest najważniejszym polem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *