Kenny Pickett ponownie wkracza mocno w sprzęgło, prowadząc Steelers do późnego zwycięstwa nad Ravens

Pittsburgh Steelers Rozgrywający Kenny Pickett nie jest na tyle dobry, by grać we wszystkie cztery kwarty. Ale był dobry w trzymaniu. the Bengale z Cincinnati Doceniam to.

Pod koniec ciężkiego meczu Pickett w końcu wrócił do życia, aby poprowadzić Steelers do pierwszego przyłożenia tej nocy. Pickett zręcznie uniknął pośpiechu mijania, utrzymując równowagę i znajdując Nagy’ego Harrisa 10-jardowe przyłożenie na 56 sekund przed końcem.

Steelers wygrali 16:13i podtrzymali nadzieje na play-offy, przechodząc do ostatniego tygodnia sezonu zasadniczego.

Pickett ma jeszcze długą drogę do przebycia w swoim rozwoju, ale prowadzi taką drogę na wyjeździe przeciwko Wronom i zeszłotygodniowemu zwycięzcy meczu przeciwko Najeźdźcy z Las Vegas To wiele mówi o jego pewności siebie. Umiejętność połączenia tych silników jest cenną cechą pomocnika, a Piquet pokazuje, że ją posiada.

Gdyby Ravens wygrali, mecz z Cincinnati Bengals w przyszłym tygodniu prawie na pewno byłby o tytuł AFC North. Tak może być nadal, ale Bengalczycy mogą zakończyć dywizję poniedziałkową wygraną z Bengalami Rachunki Buffalo.

W jakiś sposób Steelers mają bilans 8-8 w sezonie, który miał być przyłożeniem. I widzą pozytywne momenty w debiutanckim rozgrywającym.

Steelers-Ravens grają w kolejną fizyczną grę

Steelers i Ravens grają w tę samą grę od 20 lat. Punkty są trudne do zdobycia. staje się chibi. Bicie wydaje się intensywne. Jest tak samo niezależnie od tego, czy gra toczy się w Pittsburghu, czy Baltimore. To wersja NFL „Na skraju jutra”.

Niedzielny mecz rozpoczął się jak każdy mecz, w którym uczestniczysz Joe Flako i Ben Roethlisberger lata temu. Były mocne uderzenia i mało bramek. Kiedy linia obronna Steelers Camerona Haywarda Po grze na trzecim i szesnastym miejscu zrobiło się trochę za gorąco, co drogo kosztowało Steelers. Heyward popchnął liniowego Ravens na kopcu i otrzymał za to karę 15 jardów. To był wątpliwy telefon. Zamiast iść do kosza z gry, Kruki jako pierwsze dostały prezent. Zamienili to w przyłożenie, pierwsze w meczu, do debiutanta Isaiaha Likely’ego po złapaniu 7 jardów tuż przed przerwą.

READ  Mira Andreeva, kolejne nastoletnie geniusze tenisa

W zaciętej grze z niskimi wynikami cztery dodatkowe punkty, które Kruki zdobyły po karze Heywarda, były znaczące. Przez większość meczu Steelers musieli gonić.

Po pierwszej połowie gra była zacięta. W trzeciej kwarcie nie było żadnych przyłożeń. Ravens powiększyli swoje prowadzenie do 13-3 z a Justina Tuckera rzut z gry, ale Steelers wrócili z własnym golem z gry.

Ravens objęli prowadzenie 13-6 w czwartej kwarcie i wyglądało na to, że każdy atak może zapewnić sobie zwycięstwo jednym trafieniem.

Rozgrywający Pittsburgh Steelers, Kenny Pickett, walczył z Ravens przez większą część meczu, ale przyszedł z dużym wzmocnieniem, jakiego potrzebowała drużyna. (Zdjęcie AP/Nick Wass)

Gra trwa do czwartej kwarty

W czwartej kwarcie Steelers zorganizowali dobrą jazdę, głównie z rzutami karnymi, ale utknęli w martwym punkcie i zdecydowali się na kolejnego gola z gry. Obrona Ravens wykonała świetną robotę, utrzymując Steelers z dala od strefy końcowej. W tym momencie cztery z pięciu posiadanych przez nich posiadłości, nie licząc uklęknięcia pod koniec połowy, wkroczyły na terytorium Ravens, ale wszystkie zakończyły się próbami rzutów z gry. Jeden był chybiony wcześniej Chrisa Boswella.

Obrona Ravens robiła wszystko, co mogła, ale atak nie był w stanie odłożyć gry. Wielki powrót na 40-jardową linię w Pittsburghu po tym, jak Steelers zmniejszyli prowadzenie Baltimore do 13-9, gdy atak poszedł trzy i wyszedł. Wrony tęsknią za kontuzjowanym Lamarem Jacksonem. Tylera Huntleya Nie grał dobrze na swoim miejscu.

Przez większą część czwartej kwarty było jasne, że obrona Ravens prawdopodobnie będzie musiała zrzucić 13 punktów z ataku. Potem Steelersi zaczęli jechać. Dwa ładne rzuty Picketta zepchnęły Steelers w głąb terytorium Ravens. Rozgrywający prześlizgnął się na trzeciej próbie i złapał pierwszą próbę na linii 12 jardów na nieco ponad minutę przed końcem. Następnie Pickett wykonał świetną grę, uderzając Harrisa, zdobywając przyłożenie i prowadzenie.

READ  New Orleans Saints, bezpieczeństwo Terrana Mathieu zgadza się na kontrakt

Ravens mieli szansę dostać się do rzutu z gry dla Tuckera, ale nic nie szło w ataku. Huntley rzucił decydujące przechwycenie na 13 sekund przed końcem meczu.

Steelers nie byli powszechnie chwaleni za wybór Picketta w pierwszej rundzie. Pojawiły się pytania o jego awans. Daleko mu do skończonego produktu, ale Steelers już wiedzą, że żaden moment nie jest dla niego za duży.