Liverpool – Leicester City: Premier League – Na żywo | Premier League

Główne wydarzenia

74 minuty: Liverpool Idź kupić ponownie. Salah przejmuje piłkę i prawie podaje Nunezowi ładne podanie z prawej strony, ale piłka zostaje przechwycona, a flaga i tak podnosi się jako spalony.

72 minuty: Piłka odbija się od prawego kanału wewnętrznego w kierunku Salaha, który uderza stojącą nogą pod ostrym kątem. Kopnięcia skrzydłami są wyraźne. „Jeśli Weiss ponownie strzeli gola w swoim hat-tricku, czy dostanie piłkę meczu na koniec?” Keith zastanawia się. A może opróżnią go przed przekazaniem? Świetny pomysł, może podczas koncertu, który został nagrany przez gwizdy łabędzi i ślizg puzonu.

71 minut: Tsimikas uderza z rzutu wolnego do miksera. Matip walczy o dalszy kij, po czym Thomas domaga się zakazu piłki ręcznej. Ani sędzia, ani VAR nie wykazali zainteresowania, całkiem słusznie, i Leicester oczyściło swoje linie.

70 minut: Elliott i Tsimikas eksplorują lewy dolny róg. Perez nudzi się i rzuca się na Elliotta. Poddanie rzutu wolnego to jego ostatni wkład: został zmieniony za Iheanacho, zanim mógł zostać wykonany.

68 minut: Nietoperze kopytne w parku Liverpool. Dobroć królików później. Ward odczytuje niebezpieczeństwo i wychodzi ze swojego pola karnego, aby zwinnie odbić piłkę od Salaha i skierować ją w stronę Thomasa. Są nerwy ze stali.

67 minut: Somare sunie histerycznie po nowym, zatłuszczonym trawniku i przerzuca Thiago w powietrzu jak smażone jajko. W książce idzie.

66 minut: Na Anfield pada teraz deszcz. Salah przenosi się do Nuneza w rejonie Leicester. Nunez rzuca się w Cup z ostrego kąta.

Darwin Nunez strzela na bramkę, a Daniel Amarte patrzy. Zdjęcie: Carl Reisen/Reuters

65 minut: Długie przesunięcie w dół w prawo prawie znajduje Vardy’ego na krawędzi Liverpool mogą. Ale Alison odczytuje niebezpieczeństwo i poślizguje się, by się udusić.

64 minuty: „Jakie samolubne było to ze strony Salaha? Miał szeroko otwarte Fae po lewej stronie, aby ułatwić sobie stukanie. „Panie i panowie, proszę wstawcie się za Vitem Ruckertem. Aby to uczcić, Weiss odsuwa się od obrony z piłką u swoich stóp, tylko po to, by Cobb krzyknął „Strzelaj!” zgodnie.

62 minuty: Wydawało się, że Robertson coś osiągnął i pokuśtykał, by zostać zastąpionym przez Tsimikasa. Tymczasem Oxlade-Chamberlain ustępuje miejsca Keicie.

61 minut: Leicester wygrywa rzut rożny. Liverpool Wyjdź stąd. Alexander-Arnold Gałka muszkatołowa Tielemans z prawej strony i prawie wystrzelił Oxlade-Chamberlain, ale Thomas przechwycił. Leicester uderza w kontrę. Dośrodkowanie Pereza z prawej strony. Dewsbury-Hall ma wolną główkę w środku, ale kieruje ją słabo w prawo. Dobra szansa, i Bóg jeden wie, która drużyna strzeli następną bramkę.

59 minut: Leicester dokonuje pierwszej zmiany taktycznej tego wieczoru. Tielemans wchodzi za Ndidiego. „Biedne, stare wróżki Wout” — zaczyna Ike Proud. „Z pewnością jego nagła utrata elastyczności w defensywie nie ma absolutnie nic wspólnego ze spędzeniem kilku tygodni pod wodzą Roberto Martineza? Prawda?”

READ  Blue Jays i Matt Chapman zgadzają się na dwuletnią umowę

57 minut: Cichy w absurdzie. To nie może trwać wiecznie.

55 minut: Alexander-Arnold i Nunez na zmianę strzelają bezskutecznie do Warda. Ta gra jest niesamowicie chaotyczna. Wszyscy wszędzie!

54 minuty: Ta gra to już kompletna bzdura. A dzięki temu świetna zabawa. Barnes drybluje Liverpool Wyrównaj w lewo i wymuś strzał obok Alissona. Piłka podskakuje w kierunku prawego dolnego rogu. Robertson prawie głową skierował piłkę do własnej siatki, by zdobyć trzeciego gola samobójczego tego wieczoru – jeśli wolisz, Faes-strzelając własnego – ale sprawdza trajektorię, odwraca się i strzela w samą porę.

53 minuty: Nunez spada głęboko, zanim Salah wpada w prawy wewnętrzny kanał z ukośnym podaniem, które rozdziela prawowitą obronę. Salah ściąga bramkarza w dół, po czym kieruje się słabym dośrodkowaniem w lewo. Jaka to mogła być pomoc. Muzyka kubańska i tak śpiewa Urugwaj.

52 minuty: Nie ma szans, żeby to się skończyło 2:1. Ale kto następny punktuje? Dewsbury-Hall błyszczy dośrodkowaniem z lewej strony, które prawie dotarło do Vardy’ego z rzutu karnego. Plotter van Dyck jest czysty we właściwym czasie.

Jamie Vardy wygląda, jakby wpadł na piłkę prostopadłą, ale Van Dijk ją wybija.
Jamie Vardy wygląda, jakby wpadł na piłkę prostopadłą, ale Van Dijk ją wybija. Zdjęcie: Naomi Baker/Getty Images

51 minut: Lester drzemie po rzuceniu Liverpool naprawdę. Piłka spada do Hendersona, który próbuje skierować pętlę przez Warda i lewą stroną. cala szerokości od pryzmatu. Liverpool szybko się odbił, a Salah skręcił w prawo, zanim wybiegł na miejsce w polu karnym. Ward twierdzi, a flaga jest podnoszona (podejrzanie) za faul Matipa na Amarte w tłumie.

50 minut: Alisson wychodzi ze swojego pola karnego i wykonuje długie podanie wewnętrzną lewą stroną do Nuneza, który nie może kontrolować krawędzi pola karnego. Odrzucono przyzwoitą okazję do oddania strzału z dystansu.

48 minut: Podanie strużkowe Hendersona zostaje przechwycone przez Pereza, który przesuwa Barnesa w lewą stronę. Barnes dociera do linii bocznej i wydaje się, że pomylił dośrodkowanie z Vardym, który prawie uderza Alissona w jego bliski słupek, ale przelatuje nad poprzeczką. A może wybrała objazd? Tak twierdzi Barnes, ale sędzia się nie zgadza i jest to rzut od bramki.

47 minut: Poor Faes pierwszy raz od początku drugiej połowy dotknął piłki. Spotkał symfonię gwizdów i kocich nawoływań. Ewentualnie ścieżka dźwiękowa do drugiej połowy. Chyba że tym razem podniesie poprzeczkę i strzeli dwa gole prawym skrzydłem.

Liverpool rozpoczyna drugą połowę. bez zmian. „Wygląda na to, że powrót trenera do domu będzie zawstydzający Miasto LeicesterPaul Griffin pisze: „Może Weiss powinien zasugerować zespołowi obejrzenie dokumentu Vardy’ego przeciwko Rooneyowi w autobusie, aby zmniejszyć napięcie”.

READ  Trener Mississippi State Mike Leach trafił do szpitala z „osobistym problemem zdrowotnym”

„Historia lubi się powtarzać, za pierwszym razem jako tragedia, za drugim jako wróżki”. Alex Welby sobie tam żartuje. Rzeczywiście, jest to drugi raz, kiedy zawodnik zdobył dwie bramki w jednej bramce Premier League mecz na Anfield. Jamie Carragher był pierwszy, dwukrotnie wygrywając u siebie z Manchesterem United na Anfield w 1999 roku. Jego wkład był decydujący, ponieważ United wygrało 3:2. Napastnik Sunderlandu Michael Proctor i skrzydłowy Stoke Jonathan Walters są jedynymi innymi graczami, którzy strzelili dwa gole samobójcze w erze Premier League, odpowiednio przeciwko Charltonowi w 2003 roku i Chelsea w 2013 roku.

Poczta w połowie czasu. „Komentatorzy Peacock zwrócili uwagę, że wszystko, czego potrzebują wróżki, to główka do idealnego hat-tricka do własnej bramki. Myślę, że powinien to zrobić!” – Joe Pearson

„Liverpool zrobił to dobrze, wygrywając co drugą piłkę Weissa. To jeden z wielu futbolów dla Kloppa!” – Justin Kavanagh

– Na pewno Vasco? – Pata O’Neilla

„Momentum naprawdę zrobiło coś tam z wróżkami” – Peter Och, bo w takich przyjaznych okolicznościach trudno było go wypuścić, prawda?

Pierwsza połowa: Liverpool 2:1 Leicester City

Nie dbają nawet o to, by rzut wolny znalazł się w metrze i gwizdek pierwszej połowy. Leicester mogło z łatwością prowadzić dwoma bramkami… ale zamiast tego przegrało dzięki dwóm samobójczym bramkom w ciągu siedmiu minut, zdobytym przez Woota-Weissa. Co za fiasko.

Darwin Nunez próbuje przypisać sobie zasługi mistrzowskiej klasy Wout Faes.
Darwin Nunez próbuje przypisać sobie zasługi mistrzowskiej klasy Wout Faes. Zdjęcie: Chris Brunskell/Fantastasta/Getty Images

45 minut +3: Nunez wcina się z lewej strony i fauluje Soumare. szansa na Liverpool aby załadować skrzynię.

45 minut + 1: Pierwsze trzy dodane minuty mijają, a Weiss nie skompletował hat-tricka.

Bramka! Liverpool 2:1 Leicester City (Fez i 45)

Kolejna wicefarsa! Nunez zostaje posłany przez środek parku z buntem na środek pola. Dryfując lekko w lewo, Ward wciąga, rzucając zgrabnym żetonem na bramkarza. Piłka odbija się do pustej bramki… ale skręca nieco w prawo i odbija się od słupka. Piłka zostaje odbita do tyłu wzdłuż linii bramkowej… i przesunięta do wewnątrz z podwórka przez niespójne wróżki! Co za koszmar!

Wout Faes strzelił kolejnego samobójczego gola
Och, Wout Faes (część 2). Zdjęcie: Carl Reisen/Reuters

44 minuty: Znowu rzeźba Lestera Liverpool Otwórz środek. Barnes przechyla piłkę wewnętrzną lewą stroną do Vardy’ego, który nie może ominąć Van Dijka, ale może znaleźć Dewsbury Hall po swojej prawej stronie. Bloki Bud Dewsbury-Hall Robertson. Ale to nie będzie rzut rożny, ponieważ flaga w końcu została podniesiona z powodu spalonego na Vardym. Właściwa decyzja, choć nie ma w niej zbyt wiele. Tak czy inaczej, Leicester z łatwością przedarł się przez środek pola Liverpoolu.

READ  Gene Haas jest „zawstydzony” słabymi wynikami swojego zespołu w Formule 1

42 minuty: Ogony Liverpoolu są teraz uniesione i celują w walczącego Thomasa. Elliott kozłuje prawą stroną i wykonuje rzut rożny od bocznego obrońcy. Ward z łatwością przejmuje kąt.

40 minut: Nie było absolutnie potrzeby, żeby Weiss się tam angażował. To zasługa Warda – ma prawo być zły po wykrzyknięciu „KEEPER’S!!!” Na długo przed tym, zanim piłka dotrze do obrońcy — Dopinguje kolegę z drużyny przed rozpoczęciem drugiej połowy. Liverpool Wracając do Leicester, Thomas skręca Salaha w prawo. Wynikowy rzut wolny na bramkę słabo strzelił Van Dijk. Thomas naprawdę pcha tutaj swoje szczęście.

Bramka! Liverpool 1:1 Leicester City (FAS, 38. mecz)

Alexander-Arnold zwija się w krzyż w dół z prawej strony. Nie ma żadnego ryzyka. Oddział musi zbierać. Ale Weiss jest zdezorientowany. Wysuwa nogę w prawy róg pola karnego i przelatuje nad Wardem w stronę siatki z ostrego kąta. Cóż za ogromny łut szczęścia. Co za głupi łuk.

Wout Faes strzelił samobójczego gola.
Och, Wout Faes. Zdjęcie: Oli Scarfe/AFP/Getty Images
Wout Faes zdobywają własne, a co własne gole.
Wout Faes zdobywają własne, a co własne gole. Poziom Liverpoolu. Zdjęcie: Carl Reisen/Reuters

37 minut: W lewym dolnym rogu znajduje Thiago Robertsona. W tym czasie przychodzi dobry krzyż. Alexander-Arnold jest poza nogą, ale może tylko odbić piłkę nogą. Lester jest czysty. Ale Liverpool wróć i…

35 minut: nie dzięki Bogu. Otrzymuje okropny cios w nogę, ale kiedy ból ustępuje, wraca i znowu gra. Nie można winić młodzieńca za panikę, biorąc pod uwagę kontuzję, której nabawił się w Leeds w zeszłym sezonie. Ale wszystko jest dobrze.

34 minuty: Elliott wdaje się w wyścig 50-50 z Barnesem. Jest drugi i natychmiast macha do ławki. Chyba nie kolejna straszna kontuzja?

32 minuty: Ty masz Liverpool Jesteś na sosie z brandy? Teraz kolej na Hendersona, by zaatakować piłkę bez żadnego nacisku, pozwalając Perezowi zaatakować ich pole karne. Matip jest zmuszony podjąć ostatnią czynność, aby uniemożliwić mu znalezienie Vardy’ego. Wynikowy róg nic nie daje.

Nowe zegarki Liverpoolu z autografem Cody'ego Gacbo ze stoiska
Żadnych tyłków, Cody Gackbo. Zdjęcie: Andrew Powell/Liverpool/Getty Images

31 minut: Dewsbury-Hall znajduje Barnesa w Acres of Space w lewym dolnym rogu. Liverpool Lekki z tyłu, z Vardym unoszącym się w środku. Ale Barnes idzie za wcześnie, a flaga podnosi się na spalonym. Było więcej cierpliwości ze strony Barnesa i Liverpoolu wszelkiego rodzaju.

29 minut: Leicester gra piłką w środku pola. Anfield wciąż jest miejscem frustracji. „Ryzykując, że zabrzmię jak starzec, którym jestem, dlaczego w dzisiejszych czasach przygotowanie łodzi podwodnych zajmuje kiedykolwiek?” – zapytał Justin Kavanagh. „Jeśli Vardy jest twardy, nie spóźni się”.

27 minut: Tuż przed nieuznaną bramką Robertson beztrosko wślizgnął się na Kastena, goniąc jego mocny dotyk. To miała być rezerwacja, ale bez winy. Obie drużyny wyszły teraz z jednym.