Samochód wjechał w barierę Białego Domu, kierowca zginął

biały Dom

Samochód uderzył w barierę…

Kierowca zginął w ataku

Secret Service prowadzi dochodzenie w sprawie śmiertelnego wypadku — samochodu, który uderzył w barierę Białego Domu, wysłano agentów i policję DC.

W sobotni wieczór, około 22:45, pędzący samochód uderzył w jedną z zewnętrznych bram otaczających teren Białego Domu, zatrzymując akcję.

Ciąg dalszy: nagranie samochodu uderzającego w barierę Białego Domu 5 maja 2024 r. https://t.co/mgL6lU07EW pic.twitter.com/vokxqBOqm8

— Anthony Peltier (@_antonypeltier) 5 maja 2024 r


Funkcjonariusze policji miejskiej odpowiedzieli, ale na miejscu natychmiast pojawili się także agenci Secret Service, którzy otoczyli srebrnego sedana… który uderzył czołowo w betonową barierę.

Organy ścigania twierdzą, że agenci i funkcjonariusze próbowali udzielić pomocy medycznej kierowcy pojazdu, ale na miejscu stwierdzono jego zgon.

Jeśli chodzi o to, czy mężczyzna próbował złamać zabezpieczenia Białego Domu – na razie policja DC bada tę sprawę jedynie pod kątem wypadku drogowego.

Tymczasem Secret Service mówi TMZ, że nie ma wyraźnych przesłanek wskazujących, że kierowca celowo obrał za cel Biały Dom, ale nadal prowadzi dokładne dochodzenie w celu ustalenia, kto siedział za kierownicą.
READ  MI. Mowy końcowe w procesie o zniesławienie Jeana Carrolla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *