Blue Jays i Matt Chapman zgadzają się na dwuletnią umowę

Blue Jays i nowo nabyty trzeci baseman Matt Chapman Unikaj arbitrażu, zgadzając się na dwuletni kontrakt o wartości 25 milionów dolarów, Jeff Bassan . z ESPN Raporty. Umowa kończy ostatnie dwa sezony sędziowskie Chapmana, ale nie przedłuża dwukrotnie przewagi FC Toronto na Platinum Glover. Chapman, klient Boras, otrzyma w ramach umowy 1 milion dolarów premii za podpisanie umowy i 12 milionów dolarów wynagrodzenia. Tweety John Heyman z sieci MLB.

Przewidywany współtwórca MLBTR, Matt Schwartz Chapman zarobiłby w przyszłym sezonie 9,5 miliona dolarów i miałby jedną dodatkową podwyżkę w 2023 roku, zanim trafiłby do wolnej agencji w sezonie 2023-24. Biorąc pod uwagę te 9,5 miliona dolarów, gwarancja Chapmana w wysokości 25 milionów dolarów faktycznie oznacza cenę 14,5 miliona na pensję sędziego po raz trzeci, co dobrze wygląda w sferze rozsądnych wyników.

Nowy kontrakt nie zmienia zbytnio perspektyw Chapmana, chociaż daje mu pewne zabezpieczenie finansowe na wypadek poważnej kontuzji lub dalszego pogorszenia się zarządu. W międzyczasie Jays mają pewne wypłaty nie tylko w tym sezonie, ale także w 2023 roku – i unikają też konieczności poświęcania czasu i środków na rozmowy sędziowskie z Chapmanem następnej zimy.

Zdobyty w zeszłym tygodniu w ramach umowy, która wysłała potencjalnych kandydatów Gunnara Hoglunda, Kevina Smitha, Zacha Lugo i Kirby’ego Sneada do Auckland, Chapman udaje się do Toronto w poszukiwaniu powrotu do najlepszego poziomu graczy na tablicy 2018-19. Kontuzja uda w 2020 roku skróciła sezon Chapmana i ostatecznie wymagała operacji. Wrócił, aby rozegrać pełną listę 151 meczów w 2021 roku, ale podczas gdy Chapman rozegrał 27 meczów u siebie i grał jak zwykle w gwiezdnej obronie w gorącym zakręcie, jego ogólna produkcja na planszy spadła wraz ze wzrostem liczby trafień. Z pewnością jest możliwe, że mistrzostwa All-Star 2019 nie były w 100% w zeszłym sezonie, a teraz zamierza udowodnić, że tak jest, bez konieczności spędzania dużo czasu na myśleniu o swoim statusie kontraktowym.

READ  Harmonogram typów futbolu uniwersyteckiego: prognozy przeciwko spreadowi, kursy na 25 najlepszych meczów w tygodniu 11

Nowa pensja Chapmana w wysokości 12 milionów dolarów podnosi oczekiwaną pensję Blue Jays do około 170 milionów dolarów, Według Jasona Martineza z List Resourcesi daje im około 190 milionów dolarów w zobowiązaniach podatkowych od luksusu. To stworzyłoby nową historię franczyzy pod względem rzeczywistej płacy, chociaż Jays wciąż jest około 40 milionów dolarów przed nowym progiem podatkowym w wysokości 230 milionów dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *